| Marianaawrtey5 a întrebat:

Cum saruta baietii scorpion? Cum se cucereste un scorpion?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Saruta cu clestii... ce intrebare de 2 lei

| halogen001 a răspuns:

Zodiile nu influenteaza nimic din comportament sau altceva happy, deci in consecinta baietii scorpion saruta la fel si sunt cuceriti la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa sarute te prind cu clestii de gat. laughing

| Voidwithin a răspuns:

Nu stiu eu sunt zodia ponei.

| PreaTareღ a răspuns:

Zodiile nu influenteaza nimic din comportament

| omuletulofficial a răspuns:

Chestia cu zodiile e o prostie
saruti cum poti si cum stii, nu conteaza asta atata timp cat va palceti unul pe celalalt. bafta!

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Nu cred in chestia cu zodiile, dar eu zic sa incerci pe pielea ta ♥
Bafta!

| OanaXD1D a răspuns:

Scrii pe google: cum saruta fiecare zodie si dai unde scrie "cum saruta fiecare zidie-kudika" iar petru cucerire scrii pe google: zodiac european dai unde scrie ca e de la eAstrolog selectezi zodia scorpion si o sa iti arate horoscopul asa ca dai intr-un chenar galben unde scrie "cum seduci barbatul scorpion". Scuze nu am putut pune linkuri. Sper ca te ajuta funda?