| VrRos05 a întrebat:

Femeile când spun:
"Nu îmi place de el"
"Am gagic"
"Nu m-aș uita niciodată la el".
"E urat".
"Mi-e scarba de el".
"Vreau să mă lași în pace".
Deși se uita la fiecare story sau răspunde la fiecare mesaj.
Înseamnă că te place sau nu te opace? (limbajul feminin) descifrați

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De parcă bărbați nu folosesc limbaj de asta, omule ești foarte frustrat

| Violleta2022 a răspuns:

Femeile nu spun nimic din ce ai mentionat tu acolo, doar proastele de la tara, ca numai aoclo se mai spune "gagic".

M-am convins ca tu nu ai habar sa faci diferenta intre o fata si o femeie!
Nici nu ma mai mir acum cand te dai la femei si esti hulit si injurat, fiind nu-i normal sa agati femei, care-s maritate sau in relatii.

Spui ca ai 20 de ani si esti virgin... ce cauti tu la femei, in cazul asta, cand sunt milioane de fete disponibile?

| dullcat a răspuns:

De acord cu StoicAnalysis.

| StoicAnalysis a răspuns:

Alea nu-s femei, sunt fetite cu moravuri usoare sa o zic mai frumos laughing. Da-le cu jet. Nu ai nevoie in viata ta de ametite de genul. Astea sunt genul de fetite care se pun la bataie si pe un pachet de tigari.
O femeie adevarata nu are arfe de genul, daca nu ai ofensat-o cu nimic. Ea iti va spune politicos ca nu te gaseste potrivit pentru ea, si va incheia conversatia. Stie foarte bine ca nu are logica si sens sa arunci cu rahat degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu vor să recunoască atracția pentru acel tip, din mândrie, sau poate se uită în mod ironic.

| FindMyName a răspuns:

Am bufnit în ras la,, limbaj feminin"? cum o femeie sa vorbească asa? Alea sunt niște fete, nici gând femei. Zdrențe netrecute deloc prin viață și crede că prin cuvintele urâte sunt,, tari". Dacă nu-ți place de băiatul ala, simplu...,, nu te plac". Ca dacă unora le-ar spune fetelor acelora ca sunt urate și niște scânduri și așa, imediat ar pune bot...