| EvaTramell a întrebat:

Este un tip de care mi place și mă înțeleg bine cu el. Deși am prieten îl visez în fiecare seara. Nu înțeleg de ce. Pe prietenul meu niciodată nu l-am visat. Credeți ca înseamnă ceva?
Prietenul meu e foarte rece cu mine... dar acest tip nu.
Credeți ca înseamnă ceva? Vreau păreri?

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Probabil pentru ca il placi si vrei sa fii cu el

| AndyKama a răspuns:

Neata.
Interpretarea viselor e un subiect care ma depeseste in intregime, dar in privinta alegerii prietenului cred ca ar fi destul de usor sa-ti dai seama ce ar trebui sa faci.Mai concret daca nu mai simti nimic pentru actualul si invers, atunci pune capat relatiei si porneste o noua relatie cu cineva care consideri ca te completeaza si va potriviti.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Nu toate visele sunt reale. Așa că poate acel băiat pe care îl placi să te placă. Sau ori te gândești prea mult la acel băiat.

| EvaTramell explică (pentru CiocolataCuOreo):

Probabil ca mă gândesc prea mult... poate mult prea mult laughing)