| GulDan a întrebat:

Femeile ce tip e barbati cauta mai mult?:

Tipii smecherii care fumeaza si beau sau cei lati care fac sport?

Am observat in ziua de azi femeile fumeaza si beau la fel ca barbati asa ca de ce ar cauta o femeie un barbat bine facut sad?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Prietenas, fetele cuminti iubesc baietii rai. oricum ai lua-o

| WhatMeanLove a răspuns:

În primul rând,o femeie caută un bărbat care să aibă o parte din calitățile morale și fizice ale tatălui ei dacă acesta a fost un exemplu bun pentru ea.(Dacă nu a fost, măcar poți învață cum să nu te comporți de la el).

"Tipii șmecherii care fumează și beau" sunt căutați în general pentru escapade de-o noapte.
Femeile vor un bărbat masculin, degajat, arătos, protector și care știe să le trateze pe măsura meritelor lor.

| sofisis a răspuns:

Daca tie ti se pare ca e o chestie de actualitate fumatul la femei, te inseli amarnic. Inainte era chiar stilat ca o femeie sa fumeze. Doamnelor de societate nu le lipsea NICIODATA port-tigaret-ul.
In plus, nu vad de ce ar conta chestia asta in alegerea unui partener.
Posibil eventual sa il vrea tot fumator ca dupa el sa nu inceapa sa o piseze pe ea la cap sa se lase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma atrage fizicul si nu ma incalzesc vorbele dulci.
Trebuie o personalitate okay, diferit de restul. Atata timp cat placi o persoana nu iti pasa daca fumeaza sau merge la sala are ceva ce te-a fascinat ca femeie. Mie una imi plac cei glumeti nu caut un anume tip de persoana.

| Shontellle a răspuns:

Categoric un baiat smecher, cu care sa fi in siguranta.