| ilovemusic a întrebat:

Se mai cauta in ziua de azi fetele cuminti, care nu fumeaza, nu beau, nu cedeaza din prima si sunt mult mai responsabile?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Da. Normal ca raspunsul este da! Pentru relatii de scurta durata, plictiseala, baietii aleg fetele "obraznice". Se disreaza cu ele, nu le iubesc. E o diferenta f mare de la"a placea" pana la"a iubii". Ori ce baiat si-ar dorii o fata frumoasa, cuminte, nefumatoare, neconsumatoare de alcool, nu crezi? Cine ar alege o fata care mreue isi doreste doar sa se distreze? Acele fete se plictisesc repede de un baiat, insa fetele cuminti fura pentru totdeauna inima unui baiat. ori cat de golan ar fi. De obicei asa se intampla, parerea meabig grin

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Woaaaa, ce? Mai exista asa ceva?

Abh
| Abh a răspuns:

Da, insa majoritatea care se incadreaza in descrierea ta sunt si fete urate.

Abh
| Abh a răspuns:

@ilovemusic, sa vezi ce repede iti ridici fusta daca vine la tine justin bieber happy

| Razvan a răspuns:

Au doamne @Abhlaughing
Automat daca esti responsabila stii sa gestionezi destul de bine situatia.De fapt e o calitate primordiala. Fete cuminti=naive=partial proaste...este pe toate drumurile. Fete cuminti in sensul DEX mai exista si astea.In scoala primara.Si nici macar acolo din cate vad pe sitesad

| Vizitiul a răspuns:

Da, de catre baietii de aceeasi teapa, cu mici exceptii!

| baru a răspuns:

Asa ceva este de domeniul trecutului. Asa se spune; unde se mai gasesc fete mari? La gradinita. Deci ------cam greu de gasit. In schimb odata cu schimbarea societati consider ca si lumea s-a schimbat. Viata merge inainte, ideile se schimba si ca atare nu putm acuza pe nimeni sau jigni intr-un fel sau altul. Fiecare este asa cum e fiecare face cum considera ca este mai bine pentru el, ca atare ----------eu cred ca nu se mai cauta. Pacat Pa

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu caut aşa ceva, nu aş suporta nici măcar să fiu în preajma cuiva cum descrii tu acolo... poate vei spune că trăiesc într-o altă lume, dar...

| pauladrian a răspuns:

Da, eu sunt acela happy, Abh nu sunt neaparat uratewinking

| ilovemusic explică:

Eu sunt asa adica nu-s chiar de moda veche, dar nu-mi place sa fac lucrurile mentionate mai susbig grin

| campanario a răspuns:

Buna. Tin sa te dezamegesc, cu cat esti mai vagaboanta, esti mai bine vazuta. Acesta e motivul pentru care nu am iubit, APROAPE toti vor acelasi lucru', si daca fata ar fi sfanta, tot la fel ar vedea'o ca celelalte. Am fost in situatie, adica sa fie in grupul nostru' o fata mai usuratica, sa zic asa, si cine crezi ca a fost mai bine vazuta, eu sau ea? Ei bine, ea.Bine ca asta nu e neaparat la fel pentru toata lumea. Sunt exceptii, putine dar sunt. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... din punctul meu de vedere, poate ca nu toti asta cauta dar daca gasesti persoana potrivita te va place asa cum esti nu pentru ca bei sau fumezi sau esti cool pur si simplu pentru ce esti tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e in capul vostru copii? Si mai ziceti ca noi baietii suntem cei care facem pe animalele? Cu ce am fi diferiti de animale daca nu ar exista acele persoane speciale care ar da o alta valoare iubirii. Daca voi dragele mele ati inceput sa valorificati dragostea dupa bani si lungime...sa va fie rusine. o sa ajungeti candva poate sa va gasitti pe cineva cu care sa vreti sa ramaneti pe veci si o sa vreti sa-i oferiti ceva special. ce mai aveti special. facand ceea ce faceti voi sunteti exact ca acele articole second(third)(fourth)hand.