| anonim_4396 a întrebat:

Femeile de obicei își taie parul pubian sau il lasa să crească ca băieții?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unele isi tund (scurteaza) parul pubian incat sa fie destul de scurt si pe urma isi aranjeaza/coafeaza parul pubian in diverse forme : triunghi, inima, fluture, etc. Altele pur si simplu isi epileaza in intregime ''pasarica''. Astfel intretinerea ''pasaricii'' devine incomparabil mai simpla si cat se poate de usoara. big grin

| Sofer a răspuns:

Depinde de preferință. Iarna tine de cald la fofoloanca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se epilează

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare cum consideră.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu ti-l tai?

| Whitesnake99 a răspuns:

Da cine te-a mintit ca baietii si-l lasa sa creasca?