| CobraGuy a întrebat:

Exista vreo metoda naturala sa nu mai creasca parul pubian?
De fiecare data cand ma rad cu lama de ras imi lasa urme de la foliculii de par.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Epilarea definitiva cu laserul. Dupa 2 sau 3 astfel de sedinte de epilare definitiva, pilozitatea va dispare aproape intotdeauna intr-o proportie foarte mare, apropiata de cea care poate fi considerata, apreciata ca fiind....definitiva. big grin

| retion a răspuns:

Sa il tragi ( exemplu cu penseta dacă ai timp sau să îți iei aparat special )
După ce îl tragi de 5-6 ori începe să se observe diferența, începe să crească din ce în ce mai puțin