| VrRos05 a întrebat:

De ce vă plac bărbații înalți?
Ca să nu ajungeți când îl sărutați?
Voi aveți 1, 50 și el 1, 90
Și nu e vorba că emană masculinitate că si-o poate lua lejer de la unul de 1, 75

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omule ești frustrat rău de tot

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca barbatii foarte inalti emana masculinitate, maretie, ne confera protectie samd.
Imposibil sa gasesc asa ceva la un barbat pitic de 1.75m cand eu am 1. 74cm si obisnuiesc sa merg pe tocuri de peste 10 cm.
M-am maritat cu unul de 1.95 si ma simt fantastic alaturi de el!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Cum am spus, nu înălțimea emană masculinitate, dar natura vă face să credeți asta.
Puterea nu sta în înălțime

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Evident ca habar nu ai in ce consta masculinitatea si nici masura cuculetului.
Uita-te in pantaloni sa vezi cat o ai, ca sa-ti dai seama de ce vorbesc.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

1,77 înălțime
16 cm
E bine sau e bine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Ca barbat esti tare micut!

| Violleta2022 a răspuns:

In echipa sotului meu erau si barbati de 1.98 sau chair 2 metri care culmea, aveau neveste de 1.50 -1.60 si aveau copilasi impreuna, fiind casatoriti si foarte fericiti.

Dovada ca sunt inca impreuna si dupa 30-35 de ani de casatorie fericita.
Sarutul chiar nu-i nici o problema, fiindca gatul de poate apleca happy

Este preferabil ca barbatul sa fie mult mai inalt decat fata, in loc ca fata sa stea cocosata si jenata, langa un pitic de barbat. Sa nu mai spunem ca aia mici de inaltime au si un cuc mic de marime.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Aia înalți au cucul mic

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos05):

Nu chiar, depinde de gene rolling on the floor

| VrRos05 explică (pentru Hyperion7):

Ăștia scunzi compensează acolo, e genetic

| Hyperion7 a răspuns (pentru VrRos05):

Nu în toate cazurile big grin
Însă,da,îți dau dreptate la "puterea nu sta in înălțime",de aia nu girafa e regele junglei,ci leul.
Dar na,nu trebuie luați și aia înalți? Ii iei numai pe aia scunzi și normali? rolling on the floor
Acuma nu știu,gusturile nu se discuta,deci na, fiecare cum crede.
Și da,sa îți mai zic un lucru,că tot te-ai legat de puțulica ălora mari, degeaba o ai mare daca nu o știi a folosi! big grin
In plus, o relație nu se rezuma doar la sex, poți avea sex de calitate cu partenera, însă daca tu ii oferi doar atât, clar relația va scârții și se va dezintegra.

| Wr3nch a răspuns:

De ce presupui ca la toate le plac baietii inalti? Intrebari de gen nu fac decat sa arate lipsa sigurantei de sine.

| anonim3248 a răspuns:

Un bărbat de 1.85 umblă numai cu femei de la 1.70 în sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt împreună cu un bărbat de 1.90 și mă simt foarte bine alături de el!
Eu am 1.65-1.70 dar mai mereu port tocuri de 10-15 cm, așa că nu sunt probleme.

| VrRos05 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu, eu nu m aș simții bine sa fiu fată, sa te uiți în sus la el, să te ia de buci sa te ridice în sus sa te sarute

| CdeMetal a răspuns:

Ie biologic femeile vrea barbati mari nu conteaza ca nu i bun la lupte important e sa fie bun de bibelou sa il vada femeia mare asa e vremurile
Eu de ex la cei 2m ai mei nu accept femeia mai mica de 1.80 gagicamea are 1.82 imi pare naibi o piticanie da pai una de 1.70 nici nu stiu cum face dragoste

Apropo la Violeta i am trimis la.nervi o poza cu madularul ca a ras de mine la o intrebare, ca o am mica, de atunci ma are la ignore pentru ca ii e rusine sa umple cu barbasu ala cu madular mai mic decat al meu si mai mic decat mine de ii dau bataie daca l vad pe strada

| dragodana a răspuns:

Salut!
Ce ma enerveaza piticele care au barbati inalti.Eu sunt inalta.Am 1,81 si imi este greu sa imi gasesc un barbat inalt, ca sa nu mai vorbesc ca mai vreau si eu sa port tocuri.
Diferenta mare eu o traduc ca tipii inalti sunt complexati si, in general, tipele scunde sunt dracoase(a se citi autoritare).

| FindMyName a răspuns:

Să înțeleg ți-ar plăcea un băiat cât piciorul tău de înalt? Normal bărbații mai înalți arată și a masculinitate, seriozitate și mai chipeși. Prim,, chipeși" nu vreau sa spun că cei mici nu arată bine, dar vreau să spun că prinde mai bine cu unul mai înalt decât tine...tu ditai capra înaltă și frumoasa cu un pitic lângă tine, serios?laughing

| XoXoLaurentinaSexoloaga a răspuns:

Tu ai fost vreodata cu un baiat de 1.90? Iti recomand sa incerici si apoi sa ne dai "feedback". Multumesc anticipat pentru funda!