| LUKITA a întrebat:

Femeile sunt cele care înșeală sau bărbații? in general

Răspuns Câştigător
| Kiran a răspuns:

Nu vom stii niciodata. pentru ca cine ar fi nebun sa spuna asta cuiva, gandindu-se ca poate o sa se afle?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Noi masculi am f tot ce ne iasa in cale, deci ce crezi? si e perfect normal, monogamia e un absurd, de ce sa stea o fata cu un tip care nu place un tip

| Violleta2022 a răspuns:

Ambele categorii inseala in aceeasi masura.
Cand nu exista dragoste suficienta sau satisfactie acasa, o cauti in alta parte.

| Goete a răspuns:

Toti credem ca iubitul sau iubita e proprietatea noastra.
Ne inselam noi pe noi

| VoidEternal a răspuns:

Oamenii sunt cei care înșeală. In general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E relativ

| Together a răspuns:

Toti inseala, barbatii mai usor la inceputul relatiei, femeile mai usor dupa cativa ani.

| DARLINGx a răspuns:

Toții înșeală happy nu doar bărbați