| anonim_4396 a întrebat:

Cine inseala de obicei mai mult : barbatii sau femeile?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ambii

| drhotzu a răspuns:

Ok ideea este urmatoare:
oamenii inseala cel mai mult...
iar in ceea ce priveste relatiile: am prieteni care se lauda ca fac sex cu 3 femei diferite pe saptamana. asta nu este realizare, realizare este sa faci sex cu aceeasi persoana timp de 5 ani, fara sa vrei sa o inseli vreodata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata a demonstrat ca femeile sant predispuse la acest fapt.Greu de crezut dar noi, barbatii santem cei vinovati.Numai bine.

| Cosmin1I a răspuns:

Ambele sexe inseala la fel de mult.

Răspuns utilizator avertizat
| negat1ve a răspuns:

Cei/cele care au motive insealawinking

| Krissツ a răspuns:

Parerea mea este ca amandoi pot sa insele, sper ca te-am ajutat.winking

| Mihaela0011 a răspuns:

Femeile.Daca femeile ar fi devotate, barbatii n-ar avea cu cine insela.