| DMV a întrebat:

Cine mint mai mult? Barbatii sau femeile?
Dar cine inseala mai mult? De ce?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Nu cred ca minciuna si infidelitatea au legatura cu sexul celui in cauza.

8 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Sincer? Nici unul nu minte, barbatii reusesc sa vanda vise, iar femeia stie sa manipuleze prin abilitatile sale de felina.
De inselat, inseala persoana care nu are din partea partenerului satisfactiile sexuale de care are nevoie, indiferent de sexul persoanei.

cami
| cami a răspuns:

Cine mint? : barbatii
cine-nsala? : femeile rolling on the floor

| elena a răspuns:

Intr-o relatie serioasa si durabila nici nu poate fi vorba nici de una nici de alta si-apoi cine minte, inseala la fel de mult.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

"Barbatii nu ar minti atat de mult daca femeile nu ar pune atatea intrebari!"

Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca femeile bat cel mai mult campii, sunt rele si mereu nemultumite de ce au acasa....asa ca mai baga si un amant in program laughing

auran
| auran a răspuns:

Cred ca si si dar, fiecare au alte motive. Cine inseala - dupa gandire masculina, as zice femeia prin comparatie, pe cand barbatul nu face decat sa-si verifice virilitatea. De ce?! inca nu am gasit raspunsul thinking

| Adina_4603 a răspuns:

Baietii mint frumos fetele mint sa se distreze si sa nu superebig grin.deci in concluzie mintim la fellaughing
Femeile nu inseala se simt doar bine, iar barbatii inseala pentru ca se las sedusi de femei.hee heetonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii in aceeasi masura... daca au motive.