| invisibleboy a întrebat:

Fetele au gaura fundului mai mare ca baietii?

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Cu siguranta este o curiozitate a ta datorita practicarii sexului anal (nu neaparat de catre tine, ci la modul general) si vad ca ai primit niste raspunsuri destul de ironice.Ideea sta in felul urmator, acesti oameni nu sunt in masura sa-ti raspunda la fel cum nu sunt nici eu pentru ca n-am participat la o constatare de genul, deci pe romaneste n-am de unde sa stiu.Eu spun ca sunt la fel pentru simplul fapt ca in cazul in care exista aceasta diferenta intre corpul unei femei si corpul unui barbat, am fi aflat deja de ea.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu, mai! Fetele sunt, prin definitie, constipate, deci...

| adelolyta a răspuns:

laughingrolling on the floor nu, cred ca sunt la fel...ia vezirolling on the floor

| SonicMan a răspuns:

Lol ce intrebare laughing