| Klandestin a întrebat:

TPU, Am o problema! De ieri seara mi s-a umflat ceva la "gaura" fundului? ce am? si ce e de facut? Multumesc!

10 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate e ceva temporar, datorita iritarii zonei din cauza frecatului pe sa, sau ai stat pe ceva rece dupa ce ai fost un pic incins.Nu e vorba de hemoroizi. Spala bine zona, si stai cu fundul in apa-un lighean-cat de calda rezisti.Se va trage dupa cateva asemenea bai fierbinti.

| Klandestin explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc. deseara la 18 ma bag in vana si stau bine in apa calda tongue e numa de la bicicleta. nu cred ca hemoroizi. e asa umflat ca o bila mica. cam cat o capsula de agocalmin laughing nu am gasit alt exemplu!

| Klandestin explică (pentru Danut_Popa_1961):

Asta cred ca e. mai ma doare unpic de tot sad e temporat tongue... nu am mers 6 luni pe bitza si acum dintr-o data am mers foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil hemoroizi de la mersul pe bicicleta, staul pe scaun cu zilele la scoala...mergi la medic.

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Da am mers foarte mult pe bicicleta ieri sad poate fi de la aia? daca sunt hemoroizi e grav? crying am doar 17 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klandestin):

Nu e grav, dar trebuie sa mergi neaparat la medic ca sa nu se ajunga la operatii complicate.E o zona sensibila si se poate infecta usor.O sa-ti dea un unguent si ceva medicamente.
Schimba si saua de bicicleta, iar mersul pe jos cica ajuta.

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Eu mi-am facut o bicicleta am "reconditionato" recent tongue. iar 6 luni am mers pe jos si acum de 3 saptamani de cand am bicicleta numa cu ea sad ieri am mers si pe pietre sad si acum au saua numa de aia ce stai numa cu o buca pe ele laughing

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Eu mai fac si cheme cu bicicleta si cred ca de la aia e sad am pus frana pe fata si prinde calumea si s-a ridicat spatele iar cand i-am dat drumu am fost pe sit si am dat tare. adica cand a picat iar roata pe sosea!

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Mersii. Trebuie sa imi iau. daca tot am facut bicleta. pot lua i o saua noua :P https://www.facebook.com/......media/set/ asta e bitza mea :P