| Kleopatru a întrebat:

Fetele care isi fac tot timpul poze noi in fel de fel de ipostaze si si le pun pe Facebook ca sa le vada si ceilalti pot fi considerate egocentriste si sau narcisiste?
Si cum pot fi cucerite asemenea persoane?

3 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Nu neapărat. De obicei, între fete e o concurenţă destul de mare cu pozele astea pentru Facebook. Îţi spun din proprie experienţă. Nu sunt egocentriste sau narcisiste. Aparenţele înşeală mai mereu. Pot fi cucerite uşor sau greu. Depinde de fiecare fată...

| claudiu_7386 a răspuns:

Astea sunt pitipoancele de pe hi5! Cine si-ar dori sa cucereasca asemenea specimene?! Eu unul NU!

| claudiu_7386 a răspuns:

Vad ca ai intrebat cum pot fi cucerite fetele pe facebook. Vrei un sfat? Lasa facebook-ul! Poate doar sa iti "programezi" o intalnire.