| babydolldeea a întrebat:

Intrebare pentru fete: voi daca faceti dragoste protejat cu prezervativ aveti orgasm? eu abia mi-am inceput viata sexuala de cateva luni si fac numai si numai protejat si niciodata n-am simtit nimic si din cauza asta iubitul meu se supara si crede ca nu este el destul de bun pentru mine, dar am vorbit cu o prietena ea nu face protejat si mereu se simte bine dar a incercat o data si protejat si mi-a zis ca nu a simtit nimic si din asta va intreb si pe voi, eu una nu am experienta si nu stiu dar multi zic ca nu simt nimic cad fac sex protejat

12 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Incearca sa schimbati pozitiile, adica ma refer sa faceti sex in pozitia in care tu stai deasupra, fiindca din aceasta pozitie iti este stimulat clitorisul si ajungi mult mai repede la orgasmwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMaria a răspuns:

Da,faceti neprotejat si peste cateva luni : am facut sex neprotejat, sunt gravida va rog sa ma ajutati!
^^

| DorelSudoru a răspuns:

Nu sunt fata dar cred ca e dun cauza partenerului nu a prezervativuluilaughing

| HotChoclate a răspuns:

Ori nu esti destul de excitata ori esti frigida.big grin

| diclorofosfat a răspuns:

Incearca prezervative durex lite (daca tin minte eu corect) sunt foooarte subtiri, dar oricum nu e de la asta, ai grija sa aveti un preludiu pe masura si va fi totul bine

| BbyBoop a răspuns:

Nu e mare diferenta daca faci sex cu sau fara prezervativ, pentru ca prezervativul are cativa mm grosime.Si nu e neaparat din cauza prietenului, noi femeile ne excitam mai greu.Depinde si de pozitie, de cat de relaxata esti. Experimentati cat mai mult.

| babydolldeea explică:

@Anne oricum nu fac sex neprotejat ca sunt destul de nebuna si daca imi inatarzie menstruatia si 2 zile ma sperii ( chiar daca am facut protajat si nu si-a dat drumul in mine), eu doar intreb, oricum daca ar fi sa fac fara prezervativ as lua anticonceptionele pe care mi le recomanda ginecologul meu

| ramona_9439 a răspuns:

Eu am orgasm si protejat.

| aHaHa_3297 a răspuns:

Hahaha, bun raspuns Anne. rolling on the floor

| Pepsi_3761 a răspuns:

Faceti sex protejat! Dar. daca vreti sa simtiti placerile trupesti la cel mai inalt nivel zi la babalau sa-si dea jos caciula.

| blonda_6907 a răspuns:

Incearca neprotejat dar sa ai grija ca prietenul tau sa nu ejaculeze in tine si mai vb noi...winking