| ShREKT a întrebat:

Fetele ce merg la facultate si stau la camin, isi inseala prietenii de obicei?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul este o fiinta poligama, nu vad de ce uni frustrati jignesc fetele in tot felul de moduri, sexualitatea femei este mult mai complexa ca a unui barbat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai mult decat baietii!

| Frank51 a răspuns:

Nu cred ca poti numi inselat ceea ce spui tu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu. Dacă nu mai e muțumită de tine, probabil o să îţi dea papucii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurele care nu prea inseala sunt cele care planuiesc sa facã copii, in anii aia de facultate, nu se risca in rest mici sanse sa nu scape foarte putine fete sunt loiale, ia-te dupã cat de repede a facut sex cu tine. Cu cat a fost mai rapid cu atât ai sanse sa te insele.

Răspuns utilizator avertizat
| 1Marinn1111 a răspuns:

Nu. Dacă e să înșeli îl înșeli cu el de mana, cu el in casa oricum. Nu are nici o treaba faptul că sta la camin cu înșelatul dacă relația voastră e una sudata bazată pe incredere si iubire.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru 1Marinn1111):

Exista tot mai putine relatii bazate pe incredere si iubire. In prezent sunt bazate mai mult pe materialism.

| Anemoneeeeee a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ceea ce simte iar tu nu poti face altceva decat sa ii oferi libertateasad happy

| Adriana5 a răspuns:

Depinde de persoană, ca de exemplu am cunoscut 6 fete stăteau în aceiaș cameră 2 înșelau dar 4 nu, fă concluzii. dacă esti intr-o relatie serioasă nu se va intâmpla acest lucru. Dqr poate și să se plictisească de tinehappy succes

| Andrei281040 a răspuns:

Asta depinde daca este fata calumea sau o taratura.