| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, cu toate ca au iubit si le merge bine relatia, nu au nici o retinere cand le baga baieti in seama pe facebook, whats app, sau orice alt mod, si vorbesc cu ei deschis, uneori ca si cum nici nu ar avea iubit. De ce? Voi cum vedeti lucru asta?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Inteleg...

si ce propui?!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu vad un lucru ok, a avea iubit nu inseamna ca te opresti in a mai cerceta si in alta parte, dar noi romanii tare incuiati la minte suntem.

| RAY a răspuns:

Parerea mea alea sta cu ala din plictiseala cand iubesti pe cineva nu cauti iubit nou pentru fb, in ziua de azi cam 90% din relati sunt vrajeli si atat

| mihai69 a răspuns:

Păi ăla de-i zic ele „iubit" e de fapt ***-budy. În cel mai fericit caz. Și cum în domeniul acesta unul NU este niciodată suficient... tongue

| grab a răspuns:

E ca si comportamentul maimutei in copac: nu da drumul unei crengi pana nu se agata bine de urmatoarea. just in case, poate ii pica alt individ mai potrivit pentru ea. multe doar exerseaza tainele seductiei si invata lucruri noi despre comunicarea intre sexe.

| Mαяуßăăღ a răspuns:

Frate, nu-i ca si cum o fata ar vorbi cu baieti doar cand e in cautare de partener, iar dupa ce l-au gasit sa nu mai vorbeasca cu nici un baiat in afara de el si de tasu'. Mi se pare normal sa vorbesti cu baieti si cand esti intr-o relatie dar sa nu le raspunzi la "avansuri" si ***. O fata si un baiat pot fi doar prieteni puppy dog eyes Dar alea care "exagereaza" imi par cam proaste pentru ca n-ar fi trebuit sa se bage intr-o relatie serioasa daca vor ceva deschis, no? thinking