| mihai200 a întrebat:

Cum m-as putea baga in seama cu o fata. Vreau ceva original..Si nu sa vorbesc cu ea pe facebook

Răspuns Câştigător
| LadyCrazy999 a răspuns:

Eu fiind fata iti zic: incearca sa ii atragi atentia uitandu-te la ea zambindu-i(fetele simt asta si apreciaza iti zic eu). apoi daca vezi ca si ea se uita la tine si privirile vi se intalnesc atunci incearca sa vorbesti cu ea(caci daca se uita simte ceva pentru tine). dar important e sa nu ii faci piedici sau lucruri de genul asta(fiindca si mie imi facea asa un baiat si ma enerva cu asta). poti sa faci anumite lucruri ce ii faci doar ei intr-un fel sa o deosebesti de altele si ea va aprecia asta. eu cred ca la voi dragostea e reciproca si veti forma un cuplu. baftahappy

1 răspuns:
| Zatharra a răspuns:

Păi ar trebui să vezi ceea ce îi place și să intri în vorbă cu ea.Cel mai important lucru e să fi tu însuți dacă vrei ceva original.Peace!