| dancapitan a întrebat:

Fetele, cum ar reactiona parintii vostri daca v-ar prinde ca ati avut relatii sexuale la 14 ani? adica ce s-ar intampla concret?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai...
Ar face consiliu cu mine, cu prietenu meu, cu ei, cu ai lui, si ar fi judecata de apoi in viata.
Pe langa faptul ca cine stie cine se mai baga si afla toata scoala si am sa intru in randul curvelor in ochii lumii, cam atat.
Ne-ar interzice sa mai fim impruna. Mi-ar lua telefonul, calculatorul, televizorul, nu m-ar mai lasa sa ies pe nicaieri, si ar sta numai cu ochii pe mine sa invat.
``Diana mama, faptul e consumat.``Si ar avea grija pe toate caile posibile sa nu mai fac lucrul asta, mama n-ar mai avea incredere in mine, tata cred ca m-ar bate pentru prima data in viata lui,(daca ar fi beat). Bunica m-ar certa rau de tot, bunicu ar vrea sa ma dea afara din casa, dar n-ar faceo, ca nu l-ar lasa ai mei.

| AnonimA a răspuns:

Bunahappy tu ce crezi? e firesc sa ti-o iei putin in freza doar e pe meritoh go on d la 14 ani?:O

oh go on pai la 18 ani o sa fii wai d tinelaughing)

bafta

| Acvila a răspuns:

Concret. Daca ai mei ar fi avut si cea mai mica urma de banuiala decapitarea ar fi fost cea mai usoara pedeapsa.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Mama m-ar intreba " Cum a fost? "
Si tata... Nu stiu... Nu cred ca ar face mare caz nici el.

| kidboo a răspuns:

Fuck...ai avut orgasm?

| LoVe_6598 a răspuns:

Tata chiar daca ma iubeste mar trimite la bunici cel putin 1 an. mar bate foarte tare mar tunde [stie ca tin la parul lung] si iti spun. daca imi da o palma mi-ar cadea si dintii rolling on the floor e nasoala treaba! fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ar intreba; si? a-ti stabilit data? iar eu as raspunde; o s-aveti un nepoteeeeel.