| Raamonikaa a întrebat:

Daca parintii vostri v-ar prinde fumand, cum vi s-ar parea normal sa reactioneze? Ce varsta aveti acum?

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Eu am 14 ani si anturaju` m`a facut sa incerc o data sa fumez. Din pacate pentru mine, tatal vitreg al unei prietene a aflat ce`am facut si m`a amenintat ca daca nu`i spun mamei o sa-i spuna el. Asa ca a trebuit sa-i povestesc mamei tot, iar ea va dati seama ca si-a pierdut increderea in mine, dar spre surprinderea mea nu a reactionat deloc urat. A ramas calma si mi-a explicat ca nu e bine ce`am facut si ca nu trebuie sa mai fumez. Si de atunci am promis ca nu ma mai ating de tigari in viata mea. happy

2 răspunsuri:
| Scela a răspuns:

Depinde de parinti happy pe mine daca mar prinde fumand nu mi-ar face nimic deoarece am parinti buni happy am 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai probabil ar face foarte urat, ceva de genu'big grine ce faci asta? Ti-am spus ca nu e bine? Vei fi pedepsita toata vacanta.In fine, nu ar fi de acord in niciun caz cu asta si m-ar pedepsi urat de tot:-s