| ReLoadeD_5364 a întrebat:

Fetele. Cum va place sa fiti alintate [ ca iubita ]?

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu am preferinte, dar nici chestii foarte "dulci" sa nu fie, daca ma intelegi unde bat. happy

| R_8074 a răspuns:

Iubita, scumpa mea, frumoaso big grin cateva complimente nu strica laughing

| RawrLexa a răspuns:

`Bita love struck

| NuExista a răspuns:

Prefer sa'mi spuna cat mai dulce si cat mai des :te iubesc/chiar tin la tine.

nimic nu'mi mai trebuie.

Răspuns utilizator avertizat
| briquette a răspuns:

Iubita :X

| emi_8585 a răspuns:

Daca nu faci excese poti sa ii spui iubitei tale cum vrei, insa nu din minut in minut.mie imi place sa i se zica habi, sau abi de la habibi

| papushyka_5572 a răspuns:

Sa ma sarute pe buze senzual,sa ma invite la el acasa cind parintii lui nu sunt si sa facem dragoste (in dus,in pat,pe canapea,in bucatarie, in baie, pe masa;(dar nu sex)sau cind parintii mei nu sunt sa venim unul la altul cu chip sa invatam...cam asta e tot