| MiculFaraon a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cum va place sa fiti alintate de catre iubiti?

15 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ar trebuii sa nu raspund dar totusi o fac. Iubire. Simplu si eficient.Plus ca iti aduce aminte intotdeuna de lucru care va tine impreuna si anume Iubirea!

| Konata a răspuns:

"Pui", "puiuţ", "iubire". In nici un caz nu suport sa-mi spuna "bomba" sau "pisi" fiindca dau dovada de obsedati ce vad fata ca pe un obiect sexual (nu ma refer la toti baietii).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Konata):

Si daca-ti zice "puiut" te vede ca pe-un animal. Genial.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Konata):

Bobocelul meu gingas cu fund fin de tractoras, ia tu icea doua sute si acum stai de te iubi.

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca intreci masura, obsedat sexual ce esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Konata):

Cum zici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma ia asa de pe la spate sa imi spuna cu o voce mai linistitoare/mataita, nebuno, ce faci?

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mataita nebuno ce faci -Ai vazut filmu Turbo?-cand rasturnam o rosie laughing.

| Madayna a răspuns:

Nu sunt niste alinturi universale, imi place ca iubitul sa gaseasca niste alinturi doar pentru mine.

| Hexiled a răspuns:

Nu-s fata dar as alinta o motanel(pentru ea) scuze

| marinaa9 a răspuns:

Conteaza cum te 'alinta" atat timp cat acel alint e venit din inima?! Mi se par dragut : pui, mititico, copil.Desigur,unii nu le folosesc, unii nu le suporta etc.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Faraoanca, printesa, zana, stii tu, din cartea cu clisee.

| DDoctorita a răspuns:

''Scumpo'' happy

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Cu multe aplative, "puiut, ingeras, pisoias, etc"

| Hylious a răspuns:

Nee se zice faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa treci la ****