| sexureal a întrebat:

Fetele nu vreti sa o faceti cu mine?
id:sexureal

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Da' vrei si-n grup, mai baiatule...Nici n-ai pretentii si dorinte multe.

| CoquineNoire a răspuns:

Unde te crezi co*e, la bordel?

| IloveME a răspuns:

Ba da asteaptane! :-J

| unknow a răspuns:

esti penibil baiatule rolling on the floor:-& mi`e mila de tine :-& :-|

| Foca a răspuns:

Salut. Deci dupa cum spune regulamentul, tu ar trebui sa fi suspendat. Daca ti-ai facut cont pe TPU, macar citeste si tu regulamentul. Si inca ceva acest site nu este un site de matrimoniale.
Succes.
Ciao.

| source a răspuns:

Esti ff disperat pare lau de tinestraight face

| cristiano9 a răspuns:

Patrupedule :->

| Aly122 a răspuns:

In niciun cazwinking

| sysy_1065 a răspuns:

Nuwinking

| DeeaClaudia a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughingp bune? nu esti in satre sa-ti faci o prietena? si astepti d la noi.hello.folosesteti macar un pic neuroniii.[daca ai]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ai foarte mica si nici una nu e buna pentru tine sau care e problema laughing, du'te mama pe centura sau striga in gura mare ca vrei sa o faci, o sa te alegi cu un loc rece si mancare gratis happy.