| cosminmihail a întrebat:

Fetele se indragostesc mai tare decat baietii? Pun suflet, se implica mai mult? Sunt geloase finca ne iubesc? Eu cred ca se prefac ca ne iubesc altfel nu ar mai ascunde ce simte.

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Esti gelos atunci cand iti pasa de persoana de langa tine.Sunt diferente mari intre persoane...Sunt fete care se indragostesc mai usor, dar si baieti.Sunt baieti carora nu le pasa de relatie, dar si fete! Insa adevarata iubire dintre parteneri se vede dupa o perioada lunga de timp impreuna. Niciodata nu sunt de ajuns cateva luni si sa spui ca iubestitongue Cel putin asta e parerea mea ..Conteaza mult cat se implica ambii.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una te iubeste dupa un timp indelungat si nu asteapta sa o duci la suc si haine pe banii tai, nu iese la chef si nu bea nu fumeaza ii place natura dar asa ceva cred ca ai sa gasesti in imparatia domnului.

| AnneღU a răspuns (pentru mgtow):

Eu nu beau, nu fumez, nu obisnuiesc sa ies la "chef", ador natura. si nu imi place sa ies pe banii lui. Si totusi traiesc pe pamant big grin!

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Nu crezi bine, sunt fata si iubesc enorm, nu trebuie neaparat sa arat.

| cosminmihail explică (pentru IngeriiSuntCool):

Si te mai intrebi de ce te plangi cand iubesti hahalaughing

| varcolaccc a răspuns:

Sa sti ca o fata pune mai mult suflet intr-o relatie ca un baiat dar depinde si de fata si de baiat înțelegi. Fiecare are isi arata iubirea intr-un fel

| Geezgirl a răspuns:

Au modalitati diferite de as arata dragostea. Este adevarat ca fetele sunt mai sensibile si nu isi ascund sentimentele. Gelozia apare atunci cand ii pasa.

| AnoOo a răspuns:

Fetele se indragostesc mai tare decat baietii? Pun suflet, se implica mai mult? CLAR NU. unt geloase finca ne iubesc? da :-s

| tatarush a răspuns:

Fetele,in general, sunt mai sensibile si chiar se indragostesc mai repede decat baietii...de asemenea, cand iubesc, ele devin posesive si nu accepta sa-si imparta iubitul cu alta...deci,da,sunt gealoase! ar fi mai bine sa vorbesti cu ea si sa va rezolvati problemele!