| Dolodolo a întrebat:

Oare fetele din ziua de astazi mai apreciaza un tip sincer sau se joaca cu mintea lui? Fetele-s mai geloase decat baietii sau invers?

5 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

Servus! pei nu stiu ce sa zic, in primul rand eu una imi apreciez prietenul si il respect il iubesc si ma simt bine cu el. fetele care se joaca cu mintea unora dintre baiati pe care ii considera persoane carora nu le pasa decat de sex sau de avnturi. nu isi dau seama ca mai exista si unii baiati care merita. si dupa parerea mea ca sa poti aprecia un baiat trebuie si el sa te aprecieze si sa te respecte pe tine. sa aiba incredere in tine si sa iti ofere tot ce poate. asta bine inteles si tu trebuie sa faci.

in ceea ce priveste gelozia, eu una chiar daca am foarte mare incredere in el mai am momente cand sunt geloasa, se mai intampla. daca esti geloasa inseamna ca at chiar ti la el si iti pasa de persoana lui, si prietenul meu este foarte gelos atunci cand eu ma mai intalnesc uneori cu niste amici. dar ii explic ca nu e nimic intre noi ca doar neam int sa mai stam de vorba ca nu am mai vorbit de mult si ma intelege.
depinde de fata sau baiat, sau de rlatie cum merge nu se stie care e mai gelos dar cauta pe google vezi daca e facut vre un chestionar despre asa ceva pe un esantion de mai multe persoane|laughing asta nu stiu

| eulliric a răspuns:

Asta depinde de varsta fetei prietene.cu toate ca au un numitor comun, indiferent de cati ani au, varsta, experienta si personalitatea formata pana atunci decid lucrurile astea.e interpretabila intrebarea. chiar as dori sa aflu parerile fetelor dp TPU.

| WR104 a răspuns:

Depinde de fata.

| ZeePinkStar a răspuns:

Bună:] Mai sunt și care apreciază :] Prietenul meu este sincer și are un suflet inedit, apreciez foarte mult asta la el, mai ales când mă gândesc cum sunt băieții acum(unii!) big grin. Sunt și fete geloase și baieți geloși. probabil la fete este mai vizibil. Noi ne exprimăm mai repede sentimentele și ne simțim date la o parte imediat când bănuim ceva big grin. Oricum gelozia apare din iubire, un pic nu strică, însa mai multă... big grin

| klaudytza a răspuns:

Ei bine me imi plac baietzy sinceri si sa nu stea ca tine pentru s*x si eu una nu ma joc ca mintea fetelor dasr nu stiu celelalte
uneori fetele sunt may geloase decat bayetzy
fundytzzzzaaaaa plzzzz