| WeAreSmart a întrebat:

Fetele se uita la fundurile baietilor? va plac fundurile cu forme sau plate?big grin

26 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Din reflex da, dar asa NU stam sa ne uitam.
Ps : Nu suntem moarte dupa tipii care isi arata chilotii, nu eu cel putin. A da, de cand conteaza fundul unui tip?

| AtateaConditii a răspuns:

Mai mult ma uit dupa fundurile fetelorlaughing), la un baiat imi place sa privesc ochii sau mainile. Un fund plat la un baiat mi-ar placea, decat unul cu forme laughing mi se pare un pic gay cei cu fund mare si bombat.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

VandCal doamne ce nume rolling on the floor))))))))))))))))))))
Imi poti explica, te rog, chestia cu mainile? Sunt confuz

Răspuns utilizator avertizat
| BizSinir a răspuns:

Da recunosc...dar, cand baiatul e in fata mea si nu stiu in general mi-ar placea mai mult un baiat cu fundul plat, dar nici scandura.Insa nu prea "bombat" ca-mi face concurenta rolling on the floor rolling on the floor =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pe langa intrebare, insa din cate am observat, se uita mai mult la piept.

Răspuns utilizator avertizat
| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Ce problema ai cu numele meu? Fac putina publicitate... Am un fetiș cu mainile, probleme? Creierul tau umbla pe lună, cheamă-l inapoi ca ai nevoie de elwinking.

| AtateaConditii a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

laughing mi-ai zis doar parerea...

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu eu is ala indragostit de negru' de sub unghii happy

| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

rolling on the floor) Nu stiam ca așa umblii cu negru sub unghii...

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

In viata mea nu am mai vazut atata rasism intr-un singur comm rolling on the floor))

| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Ce rasism? Nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, adica nu... La ce sa te uti cand el e cu spatele? La gluga? Si daca nu are? Se intampla, dar nu intotdeauna laughing

| vocea a răspuns:

Da se uita, dar nu la fel cum ne uitam noi la ale lor, ele sunt atrase mai mult de piept, brate sau in mare parte de portofel, mult succes skipper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe undeva ca femeile se uita in primul rand la spate, dar sa nu fie exagerat de musculos.

| Andreishmek a răspuns:

Iubita mea zice ca-i place fundul meu laughing
deci cred ca se uita

greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca se uita, nu e interzis prin lege!
Le place un fund masculin in armonie cu intregul corp si, in plus, compara ceea ce vad cu propria zestre fizica... ochiul omului indrageste rotunjimile, indiferent ca e feminin sau masculin.

| Titanos a răspuns (pentru AtateaConditii):

Macar invata sa scrii " VindCal" corect laughing

| AtateaConditii a răspuns (pentru Titanos):

Credeam ca asa se scrie, mersi, nu sunt analfabetă de fel.tongue

| Titanos a răspuns (pentru AtateaConditii):

Sa foloseste " î "la inceputul cuvantului, iar" â" in mijlocul cuvantului.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Titanos):

Am inteles ca moartea intreaba de ea

| Titanos a răspuns (pentru AtateaConditii):

Scuza-ma,dar am crezut ca am comentat asupra altei persoane. Scuzele mele.

| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Poate intreaba dar tot de tine se ialaughing. Ești mai frumușel și irezistibil morții.:p

| AtateaConditii a răspuns (pentru Titanos):

Eu sunt tot persoana aia, doar ca mi-am schimbat numele.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

Captain obvious rolling on the floor)))