| calin3003 a întrebat:

Intrebare pentru. fete : E adevarat ca si voua va plac fundurile bombate(ale baietilor)? Si daca da, de ce?

9 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Pentru ca sunt mai sexy :->:->

| SociallyDepressed a răspuns:

Mie personal nu imi plac.Il fac sa para gay.

| EuTeIubesc a răspuns:

Mie una, nu.mi plk un fund marelaughing

| Catherine a răspuns:

Poate baietilor le plac fetele cu fundul bombat laughing...dar fetelor sa le plac baietii cu fundu bombat cam rarwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyDress a răspuns:

Este o intrebare cam ciudata, dar depindehappy unora da, unora nuhappy mie personal nu imi plac fundrile bombate ale voastre dar...pentru ca suntem fete pot sa spun ca da, si noi ne uitam la fundurile baietilor dar depinde de fiecare in legatura cu fundurile bombatelaughing

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Ce?! rolling on the floor
Nu nu imi plac fundurile bombate la baieti rolling on the floor.Si nici altceva bombata laughing. Mie imi plac baieti inalti si frumosi la fata nu la cur laughing

| loveanddreams a răspuns:

Mie una nu-mi plac
o prietena de-a mea spune ca-i plac ca are pe ce sa puna mana (cea mai mare prostielaughing:p)

| sw33tdoll a răspuns:

Nu e prostie cum si la un baiat ii place ca prietena sa aiba forme bune asa si la fete,sa aiba curisor frumos, picioare bine facute, pres si o fata ca pe de coperta))E ceva normal dar daca chiar are fund BOMBAT il egalez cu un gay)))Totul cu masura