| Bianca1001Bia a întrebat:

Am o intrebare, destinata in mare parte baietilor. Voua cum va plac fetele? Slabe dar fara forme, plinute dar cu forme? Ce are frumos o fata slaba, cat si una plinuta? Vreau pareri big grin.

17 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Exista si fete slabe cu forme, ai omis asta. happy

| Bianca1001Bia explică (pentru IsabelaIssa):

Exista multe tipuri de fete big grin

| Mirke a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Ha ce atenta esti la detalii, mi-ai luat-o inainte!

| Bianca1001Bia explică (pentru Mirke):

Sunt si fete : grase+forme. grase-forme. grase+forme de grasime. slabe+forme. slabe-forme. slabe=anorexice. slabe doar cu fund sau doar cu piept etc etc laughing) ma refeream in general totusi. Normal ca toti vor fete trase prin inel cu forme proeminente. waw

| Mirke a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Exact, mie imi plac fetele mai micute, imi placeau si cele slabute, si cele moderat plinute, nu exagerate, dar cel mai mult conteaza ochii! daca imi plac ochii ei nu mai conteaza ce forme are, ca nu ma mai uit! fiecare fata are calitatile ei, e placut sa simti si ceva la pipait, dar si un corp atletic si sanatos iti poate indulcii privirea, deci vezi ce calitati ai sau asteapta-l pe cel ce ti le va vedea, deci zambeste si fa ochi dulci, aia care se uita doar dupa forme nu te merita!

| Bianca1001Bia explică (pentru Mirke):

Bun raspuns! big grin pai majoritatea fetelor nu se simt bine in pielea lor, fiecare are un complex la felul cum arata. Multumesc de raspuns

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Mirke):

big grin

| AFR81 a răspuns:

Atata timp cat sunt frumoase, nu are vreo importanta daca sunt grase sau slabe. Bine, nici anorexice sau obeze.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai nici slaba sa o confunzi cu o scandura si sa bati cuie in ea, dar nici grasa sa-ti rupa patul, scaunul si sa i se faca toata ziua pofta de pizza, hamburger ca face gaura in portofel.
La o privire din lateral sa zicem ca burta nu trebuie sa iasa mai mult in evidenta decat fundul. Prietena mea e cam slabuta, dar daca ii vezi fata spui ca e chiar putin plinuta, sani nu prea are, dar nici nu imi plac cei mari, insa are fund si niste picioare destul de lungi, toate astea totusi nu conteaza, odata ce ajungi sa cunosti pe cineva, te intereseaza prea putin aspectul fizic, trebuie doar sa ai ce sa vorbesti cu ea, totul se rezuma la inteligenta, bun simt si afectiune.
Tu cum preferi baietii? Asa la prima vedere, totusi ca sa ajungi sa cunosti pe cineva trebuie sa iti placa si fizic ca sa incepi o conversatie...

| Bianca1001Bia explică (pentru Th3AbSinTh3):

Eu prefer barbatii putin mai plinuti, nu stiu nu prea ma atrag cei slabuti, imi plac cei putin mai maricei in spate, toti sunt frumosi in felul lor, dar eu ador caracterul la un baiat. Prietenul meu este mai scund decat mine si mai facut, adica nu are patratele, poate doar unu si mare laughing, dar are construtia putin mai laterala, nu stiu sa explic

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Yap,toti,in afara de mine.

| Bianca1001Bia explică (pentru Daniellllll1):

Yap! Apropo eu nu mai am messenger -_-, am uitat sa te anunt laughing, trebuie sa reinstalez windox'ul si bla bla bla multa treaba laughing). PS esti frumos, te'am vazut si iti zic, pentru varsta ta esti perfect :****************

| T0T a răspuns:

Nu trebuie să arate neapărat într-un mod. De exemplu tipa care îmi place mie are un aspect fizic destul de ok, și până acum nu foarte mult timp nu îmi plăcea dar am reușit să mă uit mai mult la ce este în interiorul său. Asta contează mai mult.

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare fata are frumusetea ei. Cele slabe si fara forme nu ma atrag.
Mie personal nu imi plac sanii mari, ii prefer mici, cat sa incapa in palma, dar fermi si cu forma frumoasa. Apreciez tonusul pe fund si pe picioare. Mi-ar placea sa nu aiba burtica, nu ma astept chiar la patratele dar mi-ar placea un abdomen ferm.
Din experienta meea, fetele mai plinute sunt mai bune la pat. Sunt mai calde, mai iubitoare, isi dau mai mult interesul, senzatia cand le simt in brate este mai placuta. Asta este experienta mea, altii pot avea experiente diferite.

| Daniellllll1 a răspuns:

Depinde de la baiat, la baiat.

| BeckhamRZM a răspuns:

Depinde de la băiat la băiat. Fiecare fată este frumoasă în felul ei, acum chiar nu văd ce-ar conta așa de mult exteriorul atât timp cât interiorul este excelent. Contează și exteriorul, dar nu în egală măsura cum contează interiorul.

| TuRb0FiN a răspuns:

Daca iti place cu adevarat o fata nu conteaza aspectele.