| flavius89 a întrebat:

Băieților le plac fetele foarte, foarte inalte și foarte slabe, fără forme adică deloc, plate ca usa?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unora le plac acest gen de fete. Dar in general trebuie sa ai pe ce pe pune mana. Sâni si altele.

| Violleta2022 a răspuns:

Unora da, chiar mai mult decat fetele grase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu? Nu exista si barbati foarte inalti care vor o femeie pe masura lor?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu știu ce prefera " băieții " dar hai sa nu uitam ca mama natura nu a fost generoasa cu toată lumea la capitolul forme, iar asta nu este de condamnat.
Când placi o persoana contează și personalitatea și cum te simți în prezenta sa.

| AdioTPU a răspuns:

Aici depinde de gusturi. Eu din cati am cunoscut, le plac cele care sa aiba cat de cat forme, nici prea prea nici foarte foarte big grin Nu le place nici femeia fara pic de forme dar nici cea cu un fund sau sani imensi deoarece arata vulgar iar vulgarul nu va fi niciodata atragator.

| 120bulevard a răspuns:

Nu, si hai sa-ti spun de ce
Toti care vor genul asta de femeie n-au avut niciodata una din asta in pat si cand o sa ajunga sa aiba una din asta in pat o sa constate ca nu este o experienta deloc placuta si pe jumatate moarta ca sa-i zic asa, problema credeam ca e de la mine dar de fapt nu era. Zic asta pentru ca stiu laughing

| Fonk a răspuns:

Mie imi plac plate da si scunde

| Bossadv a răspuns:

Nu neapareat noi suntem diferiti desi da uneori ne plac si fetele mai plate ca apa plata numai sa fie destepte sau sa aiba ceva in plus, chiar daca au ceva in minus?

| netisandubestcosplay a răspuns:

Da le place borsec apa plata