| WeAreSmart a întrebat:

Fetele se uita la fundurile baietilor? va plac fundurile cu forme sau plate?big grin

26 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca se uita, nu e interzis prin lege!
Le place un fund masculin in armonie cu intregul corp si, in plus, compara ceea ce vad cu propria zestre fizica... ochiul omului indrageste rotunjimile, indiferent ca e feminin sau masculin.

| AtateaConditii a răspuns:

Mai mult ma uit dupa fundurile fetelorlaughing), la un baiat imi place sa privesc ochii sau mainile. Un fund plat la un baiat mi-ar placea, decat unul cu forme laughing mi se pare un pic gay cei cu fund mare si bombat.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

VandCal doamne ce nume rolling on the floor))))))))))))))))))))
Imi poti explica, te rog, chestia cu mainile? Sunt confuz

Răspuns utilizator avertizat
| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Ce problema ai cu numele meu? Fac putina publicitate... Am un fetiș cu mainile, probleme? Creierul tau umbla pe lună, cheamă-l inapoi ca ai nevoie de elwinking.

| AtateaConditii a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

laughing mi-ai zis doar parerea...

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

Nu eu is ala indragostit de negru' de sub unghii happy

| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

rolling on the floor) Nu stiam ca așa umblii cu negru sub unghii...

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

In viata mea nu am mai vazut atata rasism intr-un singur comm rolling on the floor))

| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Ce rasism? Nu inteleg.

| Titanos a răspuns (pentru AtateaConditii):

Macar invata sa scrii " VindCal" corect laughing

| AtateaConditii a răspuns (pentru Titanos):

Credeam ca asa se scrie, mersi, nu sunt analfabetă de fel.tongue

| Titanos a răspuns (pentru AtateaConditii):

Sa foloseste " î "la inceputul cuvantului, iar" â" in mijlocul cuvantului.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Titanos):

Am inteles ca moartea intreaba de ea

| Titanos a răspuns (pentru AtateaConditii):

Scuza-ma,dar am crezut ca am comentat asupra altei persoane. Scuzele mele.

| AtateaConditii a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Poate intreaba dar tot de tine se ialaughing. Ești mai frumușel și irezistibil morții.:p

| AtateaConditii a răspuns (pentru Titanos):

Eu sunt tot persoana aia, doar ca mi-am schimbat numele.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru AtateaConditii):

Captain obvious rolling on the floor)))

| Andreishmek a răspuns:

Iubita mea zice ca-i place fundul meu laughing
deci cred ca se uita

| vocea a răspuns:

Da se uita, dar nu la fel cum ne uitam noi la ale lor, ele sunt atrase mai mult de piept, brate sau in mare parte de portofel, mult succes skipper

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pe langa intrebare, insa din cate am observat, se uita mai mult la piept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, adica nu... La ce sa te uti cand el e cu spatele? La gluga? Si daca nu are? Se intampla, dar nu intotdeauna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe undeva ca femeile se uita in primul rand la spate, dar sa nu fie exagerat de musculos.

| Ritsuko a răspuns:

Din reflex da, dar asa NU stam sa ne uitam.
Ps : Nu suntem moarte dupa tipii care isi arata chilotii, nu eu cel putin. A da, de cand conteaza fundul unui tip?

| BizSinir a răspuns:

Da recunosc...dar, cand baiatul e in fata mea si nu stiu in general mi-ar placea mai mult un baiat cu fundul plat, dar nici scandura.Insa nu prea "bombat" ca-mi face concurenta rolling on the floor rolling on the floor =)