| jmarley a întrebat:

Fetele simt placere cand fac sex oral?

Răspuns Câştigător
| IREros a răspuns:

Dumnezeu nu exista stimata doamna, biserica e o afacere si un mod de control al maselor, asa a fost dintotdeauna si asa va fi pentru totdeauna. Sa va propun un simplu exercitiu, daca nu sunteti un troglodit religios faceti-mi placere si jucati-l. Sa presupunem ca de la 1 la 23 de ani nu ati auzi de nici un zeu cum ca ar exista, nu ati citit nici o carte tampita gen biblie/coran etc. La 23 de ani studiati timp de cat vreti toate religiile cititi toate cartile, cum vi s-ar parea, in care ati crede? nu v-ar bufni rasul la ele? Sau cum ar putea un zeu atotputernic atotstiutor atotcevreitu, sa judece un om crescut involuntar, indoctrinat involuntar de o alta religie, pentru faptul ca nu crede in cea a lui, el fiind ipocrit si neintervenind(este limpede pentru orice tampit, ca acel om nu are posibilitatea de a alege). Citi vechiul testament va rog si spuneti-mi ca ala e dumnezeul pe care il slujiti :"
23. De acolo s-a suit la Betel. Si pe cand mergea pe drum, niste baietasi au iesit din cetate si si-au batut joc de el. Ei ii ziceau: "Suie-te, plesuvule! Suie-te, plesuvule!"

24. El s-a intors sa-i priveasca si i-a blestemat in Numele Domnului. Atunci au iesit doi ursi din padure si au sfasiat patruzeci si doi din acesti copii. "

Scutiti-ma de astfel de prostii. Si eu am fost crescut intr-un fel, dar nu am bagat in cap ca fiind adevarat tot ce mi s-a zis.

In legatura cu subiectul "tabu" numit sex oral. Eu cand o fac cu iubita mea, nu caut sa ma simt eu bine, asta vine de la sine, scopul meu principal e sa se simta ea bine, sa aiba orgams de fiecare data daca se poate, iar pentru a ajunge acolo, o stimulez cat mai bine bine, printre care si sex oral. Nu pot zice ca imi place ce gust are acolo jos, insa va zic ca atunci cand o fac si o tin de maini, si cand vad ca ma strange cat de tare poate de placere, credeti-ma ca ma face sa imi doresc si mai tare sa o fac. Ea are aceeasi parere despre sexul oral. Nu stiu cat de multa placere ii face actul in sine, insa faptul ca eu ma simt bine, o face si pe ea sa se simta bine.

Acum revenind iar la stimata doamna, ( ca domnisoara sigur nu e), banuiesc ca habar nu aveti ce e ala orgasm clitoridian, care se obtine mult mai usor stimuland clitoristul cu buzele si limba decat cu mainile, sau ma indoiesc ca aveti idee ce e ala orgasm de orice fel.

38 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea nu.O fac doar pentru ca asteapta ca si el sa le intoarca serviciul. Abia atunci vor simti placerea.

| Alexandru0007 a răspuns:

Unele da, altele nu. cele mai multe nu se excita de la asta foarte mult

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sexul nu inseamna sa iti creezi placere doar pentru tine ci si pentru partener

| Azµre a răspuns:

Unele da altele nu, depinde de fanteziile pe care le au și femeile.
Sunt femei care se udă făcând oral unui băiat, și sunt femei care sunt dezgustate de acest sport.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Ma oripileaza ceea ce citesc, sincer!

| jmarley explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Ce te oripileaza mai exact?

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru jmarley):

Prostia omeneasca, nesimtirea si lipsa de respect!

| jmarley explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Ce legatura are prostia cu subiectul acesta?

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru jmarley):

Tie ti se pare normal sa pui asemenea intrebari despre asa ceva, asemenea scarbosenie? ti se pare totul in regula? nu mai exiat rusine, bun simt, nimic in tara asta? de la Revolutie incoace parca au innebunit toti romanii, nu se mai tine cont de nimic. Astea sunt lucruri pur intime, personale, nu le postezi pe internet ca sa ai discutii pe astfel de teme si nici nu le discuti in public. Asta ma oripileaza si mai mult de atat copiii preiau astfel de exemple, pentru ca asta le ofera societatea si asa considera ca este normal.

| jmarley explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Sexul este un lucru natural si in acelasi timp banal.Nu intelg ce poate fii asa de intim.Parca nu ar face toata lumea.Rusinos nu prea e ca, din nou, este prea banal. Faptul ca inca este un (semi) tabu arata cat suntem de încuiați la minte.

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru jmarley):

Rusine sa-ti fie, invata sa te comporti in societate si fi un exemplu demn de urmat pentru cei din jurul tau, nu o panarama de om, ca sa arati ca esti destupat laminte. Am vorbit cu administratrii site-ului si ti-am raportat intrebarea pentru continut obscen. Iti va fi stearsa si conform regulamentului site-ului iti vor fi blocate postarile pe aceste teme.
O zi buna!

| jmarley explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Lol

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru jmarley):

Imi pare rau dar l-am criticat pe Mihai cand a scos piesa asta. Mi-am permis sa-i reprosez multe in legatura cu ea pentru ca suntem rude.
Eu nu pot asculta asa ceva si ar fi bine sa pricepi si tu treaba asta.

| jmarley explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Am inteles ca Mihai a devenit gay? Sau nu? Daca esti ruda presupun ca stii

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru jmarley):

Nu,nu este gay, este un om perfect normal. Ceea ce s-a auzit sunt doar speculatii stupide spre deliciul presei, al publicului si al carcotasilor care nu prea mai au subiecte de discutie si se mira ce sa mai inventeze. Suntem veri din partea mamei mele.

| alyc23 a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Vad ca te-ai agitat cam mult...si sincer nu trebuie sa iti fie rusine ca ai supto si tu...pentru ca in lume exista 3 tipuri de femei cele care ca au supto, cele care o vor suge si cele care nu recunosc.pentr PangeeaRogvaiv

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru alyc23):

Mi se face scarba la propriu de asemenea subiecte si ma revolta cand vad atata nerusinare si prostie la propriu. Pe de alta parte, este impotriva legii umane, Dumnezeu a lasat imperecherea intre oameni cat mai norma cu putinta, adica sex normal, nu oral, anal sau mai stiu eu ce alte tampenii ordinare.Eu am principiile mele dupa care am crescut si nu pot renunta la ele doar ca sa fiu in pas cu moda cum se zice. Si da ma agit, cand vad ca aseenea subiecte ordinare iau amploare din ce in ce mai mult si tinerii din ziua de azi le adopta tot mai mult, pentru ca asta le ofera societatea si asa li se pare normal sa traiasca. O societate haotica, care nu are principii, valori, rusine, demnitate si onoare.

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru IREros):

Stimabile, pe mine nu ma intereseaza ce aberatii debiteaza orice dobitoc in parte.Eu mi-am exprimat libera opinie si nu incerca tu sa-mi impui mie toate tampeniile astea fara sens. Se pare ca nici tu nu ai inteles ce am subliniat eu in comentariile mele si pentru care motiv sunt atat de revoltata si mi s-a scarbit de subiectul asta. Este problema ta personala ce faci cu iubita sa sau cu oricine altcineva, dar iti spun un lucru- un om care isi iubeste partenera nu o punesa-i faca astfel de lucruri ordinare. Inseamna ca ea pentru tine nu este decat un obiect erotic si nu-mi vorbi de placere, ca o supui unui asemenea tratament si injosire pentru ca vrei sa-i oferi placere chipurile, nu amice, asta sa i-o spui la un prost, nu mie.
In alta ordine de idei, comentariile mele au facut referire mai mult la societatea haotica in care traim, educatia, principiile si mentalitatile care sunt acum si cu parere de rau o spun ca in lumea asta in care traim nu mai exista absolut nimic sfant, nu ne temem si nu ne jenam de absolut nimic. Ca sa iei apararea unuia ce posteaza astfel de aberatii este de-a dreptul josnic.
Eu sunt revoltata de mentalitatea actuala, de educatia josnica care se da tinerilor si ceea ce le ofera societatea prin astfel de exemple ordinare, care culmea ca le adopta pentru ca asa li se pare firesc si normal. Ti se pare corect ca acesti copii sa fie implicati in scandaluri sexuale in toalete scolilor sau o tanara de 16-17 ani sa vorbeasca despre sex si posibile sarcini ori sa fie incurajata sa faca videochat pentru ca vrea sa castige bani? Ti se par normale toate lucrurile astea? Ti se pare normal sa traim intr-o lume plina de boli incurabile, cele mai multe cu transmitere sexuala luate asa prin inconstienta (sex oral, anal sau lipsa protecrtiei)? ti se pare normal sa avem generatii de tineri ratati, care la 12-13 ani in loc sa-i preocupe scoala si viitorul ei vorbesc cu nonsalanta despre sex? cuvant care nici nu ar trebui sa fie in vocabularul lor la varsta aceea? ti se par normale toate astea? este josnic, umilitor, degradant.
De ce in momentul in care cineva care vede o postare de genul asta, ii sar 1000 altii in cap, facand-ul pe respectivul in toate felurile ( troglodit, inapoiat, dobitoc sau in multe alte feluri)? Chiar nu vede nimeni ca ceva nu este in regula cu comportamaentul multora dintre noi, traim precum animalele, nu avem deloc ratiune si judecata, pentru ca spre deosebire de ele aceste doua lucruri ne deosebesc (ratiunea si judecata0, care la cei mai multi dintre noi sunt total lipsite.
Nici nu meritai funda asta, pentru ca prin raspunsul tau, nu ai ajutat cu nimic comunitatea, din contra esti de acord cu cel care a postat asemenea tampenie sa o mai vada si altii si sa fie un exemplu dupa mintea lui ingusta bun de urmat pentru toti, pentru ca si asa este un lucru extrem de banal a face sex.
Nu-mi face mie critica pentru faptul ca am postat niste comentarii cu un punct de vedere sanatos, fa-i critica celui/celor care posteaza asemenea aberatii pe site-uri. Cat despre tine, daca iti pui iubita sa-ti faca asa ceva si ii ceri asta, in primul rand nu ai pic de constiinta, rusine si bun simt si in al doilea rand esti un nimfoman. Stau si ma intreb cata nesimtire poti avea sa vii sa mai si scrii asa ceva pe internet, dand exemplu cu ceea ce faci tu in intimitatea ta? Nu inteleg jucata, sincer.
Iar critica pastreazati-o pentru tine, autoanilizeaza-te si vezi ce concluzii tragi, apoi perimite-ti sa faci critica altora.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Permite-mi sa-ti spun ca tot, dar tot ce ai spus pana acum este absolut corect.
Lasa-i tu pe astia "descuiati" la minte ca astia mereu o sa ne vada ca pe niste incuiati.Si-au gasit si ei scuze acum (si ce mai scuze penibile...) ca vezi domne ca o face din iubire, ca sa ofere placere partenerului/partenerei.Interesant, sincer nu stiam ca suptul "mentei" este un semn de iubire, ce sa mai... ipocrizie d-aia infeta stii ce spun?!
Si da, este si scarbos si injostor (mai ales pentru partea feminina), iar 2 rele nu fac una buna.In fine ar fi foarte multe de spus dar la fel ca si cu religia am invatat ca nu merita sa intru prea adanc in astfel de subiecte, pur si simplu nu se merita aceasta bataie, inutila de altfel, de cap.
-Numai bine.

| jmarley explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Legat de faza cu semnul de iubire, ce consideri tu semn de iubire?

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru jmarley):

De sarutat poti sa te saruti cu oricine, de facut sex...la fel, poti sa o faci cu oricine insa o imbratisare (spre exemplu) venita din inima (la figurat vorbind) nu o mai poti primi din partea oricui.
Intelegi unde bat eu apropo?raised eyebrows
Si daca n-ai inteles nici acum atunci nu mai are rost sa mai discutam pe acest subiect.
-Numai bine.

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Multumesc mult pentru apreciere si sustinere. Ceea ce incerc eu sa scot in evidenta prin comment-urile mele, se pare ca este luat la misto de foarte multi, asa ca este in zadar sa mai discut cu asemenea persoane, gen cel care a postat stupizenia asta de intrebare, pentru ca oricum nu va pricepe nimic niciodata, in viata lui. Ma bucur ca printre acestia, mai sunt si oameni cu capul pe umeri care il folosesc asa cum trebuie si mai gandesc.
O zi frumoasa iti doresc!
Numai bine!

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Merci la fel.
O seara frumoasa si numai bine.

| milkywaybee15 a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Cum adică om normal mamaie, Dumnezeu a spus că să îți iubești aproapele daca tot o dăm pe religie, îl băgați la înaintare pe Dumnezeu zicând că el a lasat femeia și bărbatul.

| milkywaybee15 a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Mamaie,ești închisă bine dar bine de tot la minte

| IREros a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Dumnezeu nu exista stimata doamna, biserica e o afacere si un mod de control al maselor, asa a fost dintotdeauna si asa va fi pentru totdeauna. Sa va propun un simplu exercitiu, daca nu sunteti un troglodit religios faceti-mi placere si jucati-l. Sa presupunem ca de la 1 la 23 de ani nu ati auzi de nici un zeu cum ca ar exista, nu ati citit nici o carte tampita gen biblie/coran etc. La 23 de ani studiati timp de cat vreti toate religiile cititi toate cartile, cum vi s-ar parea, in care ati crede? nu v-ar bufni rasul la ele? Sau cum ar putea un zeu atotputernic atotstiutor atotcevreitu, sa judece un om crescut involuntar, indoctrinat involuntar de o alta religie, pentru faptul ca nu crede in cea a lui, el fiind ipocrit si neintervenind(este limpede pentru orice tampit, ca acel om nu are posibilitatea de a alege). Citi vechiul testament va rog si spuneti-mi ca ala e dumnezeul pe care il slujiti :"
23. De acolo s-a suit la Betel. Si pe cand mergea pe drum, niste baietasi au iesit din cetate si si-au batut joc de el. Ei ii ziceau: "Suie-te, plesuvule! Suie-te, plesuvule!"

24. El s-a intors sa-i priveasca si i-a blestemat in Numele Domnului. Atunci au iesit doi ursi din padure si au sfasiat patruzeci si doi din acesti copii. "

Scutiti-ma de astfel de prostii. Si eu am fost crescut intr-un fel, dar nu am bagat in cap ca fiind adevarat tot ce mi s-a zis.

In legatura cu subiectul "tabu" numit sex oral. Eu cand o fac cu iubita mea, nu caut sa ma simt eu bine, asta vine de la sine, scopul meu principal e sa se simta ea bine, sa aiba orgams de fiecare data daca se poate, iar pentru a ajunge acolo, o stimulez cat mai bine bine, printre care si sex oral. Nu pot zice ca imi place ce gust are acolo jos, insa va zic ca atunci cand o fac si o tin de maini, si cand vad ca ma strange cat de tare poate de placere, credeti-ma ca ma face sa imi doresc si mai tare sa o fac. Ea are aceeasi parere despre sexul oral. Nu stiu cat de multa placere ii face actul in sine, insa faptul ca eu ma simt bine, o face si pe ea sa se simta bine.

Acum revenind iar la stimata doamna, ( ca domnisoara sigur nu e), banuiesc ca habar nu aveti ce e ala orgasm clitoridian, care se obtine mult mai usor stimuland clitoristul cu buzele si limba decat cu mainile, sau ma indoiesc ca aveti idee ce e ala orgasm de orice fel.

| RandomGirl a răspuns:

Nu.

| HouseHouse a răspuns:

Nu.

| HouseHouse a răspuns:

Tu cum te simti cand iti baga unu pumnu pe gat?

| jmarley explică (pentru HouseHouse):

Pana in gat e drum lung

| wrath007 a răspuns:

Nu nu cred dar au o senzatie buna!

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Nu deloc, barbatii o simt deoarece ei o baga.

| bogdandinro a răspuns:

Daca faci 69 da

| cicika a răspuns:

Nu pot sa spun ca e placere cidn faci tu la aiat dar o faci din dragoste din iubire nu enaparat dion placere sau ca ca primesti si tu!

| Anonimul674 a răspuns:

Da, ca altfel nu ar mai face

| lavyyy_6110 a răspuns:

Nu cred ca simt laughing

| kida_3825 a răspuns:

Nu simt nimic! laughing

| Denn28996 a răspuns:

Nu.