| andr3i29618 a întrebat:

Fetele va plac baietii cu motociclete? Adica vi se par mai interesanti tipul asta de baieti fata de aia cu "benveuri"?

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Mie una imi plac barbatii adevarati, care stiu sa respecte o femeie, sa o iubeasca, sa fie sinceri si fideli! Nu in ultimul rand, inteligenti si atragatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah dar eu ii prefer pe aia care merg cu trotineta sau bicicleta :c

| Blamely a răspuns:

Ar fi foarte superficial să îți pese de asta. Doar o târfă poate fi mai interesată de unul doar pentru că are un bmw sau că are o motocicletă.

| RedDeath a răspuns:

Chiar si eu vreau sa imi iau o motocicleta in curand. Nu exista "mai interesant" cand e vorba de motociclete sau masini la fetele care nu sunt tarfe. La alea care sunt tarfe - ambele.

| Xulescu006 a răspuns:

Pentru mine sa fie cineva fara BMW si fara motocicleta

| CrsB a răspuns:

Eu nu fac diferenta.Adica,nu conteaza daca are motocicleta sau bmw, conteaza sa fie dragut, sa se comporte frumos, etc. happy