| Maria_3938 a întrebat:

Pentru baieti
Va plac mai mult fetele de tipul celor "bad girl"?

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Mie nu-mi plac genul de fete "bad-girl" care fumeaza, bea mai mult ca mine laughing sau se drogheaza.Totusi un pic mai "nebunatica" nu strica deoarece decat sa am o prietena care sta toata ziua si croseteaza prefer pe altcineva.

HF

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. Imi plac fetele care stiu ce vor de la viata. Fete care sa aiba o pasiune a lor si sa fie ambitioase. Caut o fata linistita. Sa nu se lase calcata in picioare de oricine dar nici sa fie ca o tata. Am nevoie de o fata calma si linistita.

| Derye a răspuns:

O fara perfecta pentru mine ar fi asa: calma, vorbareata, amuzanta, sa nu rada prea mult, sa nu faca glume/farse/shotii de prost gust.
Imi plac fetele open-minded/introvertite. happy

| Messyhair a răspuns:

Mai...cum sa-ti zic.
Deci imi plac tipi mai rebeli, dar nu acel gen de "bad boy" care fumeaza, bea, se drogheaza, face tot timpul probleme, intra in bucluc, injura constant.Chiar nu-mi place acest tip de baiat.
Mi se par chiar copii. Vor sa para ceea ce nu sunt(unii dintre ei).