| fgddffdfddgdgdfgdf a întrebat:

Fetelor, acordați-mi câteva minute din viața voastră și citiți puțin această întrebare. Știu că toate femeile visează la o carieră de vis, să fie independente și să nu depindă de nimeni.
Unele, pentru a-și atinge scopul acceptă să facă anumite compromisuri pentru asta, lăsând părerea celor din jur la o parte, uitând de demnitate sau onoare.
Să zicem că aveți ocazia să îmbrățișați cariera voastră mult visată, să ocupați un post într-o instituție cu nume mare, cu oameni de renume.Vă aflați în anticameră, cu CV-ul în mană, așteptând să intrați în biroul directorului instituției respective, pentru interviu. Sunteți chemate înăuntru de către directorul respectiv, un bărbat matur, la vreo 38 de ani, simpatic și cu simțul umorului și vă spune să luați loc pe scaun să discutați. După un dialog de câteva minute cu el în care v-a întrebat mai mult chestiuni legate de serviciu, carieră și alte chestii ce țin de domeniul respectiv, el începe să vă privească profund în ochi și să vă facă complimente de genul: *ești foarte frumoasă, îmi place coafura ta, ai un corp frumos șamd.* După care, se ridică de pe scaunul său și se așază aproape de voi, spunându-vă că toate fetele ce au obținut post în instituția respectivă au cooperat cu el și nu au refuzat nimic din ce le-a cerut el și că de aceea ele, acum, sunt niște fete de succes, emancipate și cu mulți bani în cont...
Se ridică, se duce spre ușă, o încuie, trage jaluzelele și dă drumul la o muzică englezească de relaxare, moment în care își dă sacoul jos și începe să vă mângâie tandru în păr și se apropie de voi, sărutându-vă încet și scurt pe buze. La care, vă spune să vă relaxați și să luați loc pe canapeaua luxoasă din piele neagră, moment în care se așază și el și începe să vă sărute din nou pe gât, ducându-se cu capul spre sâni, apoi din ce în ce mai jos, moment în care începe să vă scoată tricoul de pe voi și sutienul, oprindu-se câteva secunde pentru a-și da cămașa plină de transpirație jos. Și...vă spune să faceți sex cu el.
Și cam atât...
Întrebare: Dacă în realitate ați avea ocazia să fiți în locul acelei femei, ce ați face?

2 răspunsuri:
| JustMeForever3 a răspuns:

Man,tu ai o obsesie cu asta? Ai mai pus odată intrebarea asta si ai vazut ce răspunsuri ai primit.Ce crezi ca daca o pui de 10 ori o sa primesti măcar un raspuns pe placul tau sau ce? Ti-am mai zis, lasa visele astea.Si daca ar fi adevarat nu o sa ai tu ocazii din astea vreodata pentru ca tu NU ai o companie

| Carmenmaria14 a răspuns:

Pe bune? M-as ridica și as pleca din momentul în care se ridica și vine lângă mine. Nu sunt jucăria nimănui, dacă pot sa intru la compania asta pot am o șansă și la alta.