| cineva302445 a întrebat:

Am o întrebare pentrru voi, fetele mai mari de pe aici...Dacă ați lucra într-un local, bar, cafenea ca barmanițe și ar veni la voi un client care intră în vorbă cu voi și cu care faceți cunoștință. După ce discutați voi mai multe chestii, tipul respectiv începe să vă întrebe anumite chestiuni intime gen *dacă aveți prieten, dacă ați face un compromis șamd* și la un moment dat tipul începe să vă face câteva complimente și chiar să vă ofere ceva de băut după care mai discutați puțin, iar la un moment dat, vă spune că lui îi place de voi, că arătați bine, că aveți corp frumos și vă propune să mergeți în toaleta incintei să faceți sex, iar ca să fie mai convingător, tipul vă întinde să zicem două mii de euro și vă spune să îi luați... Dacă în localul respectiv nu s-ar mai afla alte persoane și ați fi doar voi cu el, iar tipul dacă are aspect fizic ok, ați face sex cu el?

14 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Deci in cazul de fata, situatia e urmatoarea:
1. presupunem ca nu as avea iubit deci sunt fara obligatii sau daca as avea el nu ar avea cum sa afle/ nu il insel. Am o alta conceptie despre inselat
2. lucrez ca barmanita deci foarte multi bani nu am
3. fizic vorbind tipul arata ok
4. imi ofera bani
5. e un strain deci sunt linistita ca nu o sa il mai vad vreodata

Acum, da-mi tu un motiv pentru care nu as accepta?!

| cineva302445 explică (pentru madyddd):

Nu am înțeles asta cu *presupunem că nu aș avea iubit deci sunt fără obligații sau DACĂ AȘ AVEA EL NU AR AVEA CUM SĂ AFLE. AM O ALTĂ CONCEPȚIE DESPRE ÎNȘELAT.
Deci să-nțeleg că ai accepta să-ți înșeli partenerul, cu condiția ca el să nu afle asta.
Celelalte fete care răspund, spun că trebuie să fii curv/ă și să nu ai deloc demnitate (așa spun ele) ca să accepți să faci sex pe bani, cu un bărbat pe care l-ai cunoscut doar de câteva minute... Ce părere ai despre ele...Sunt prefăcute și nu recunosc că și ele ar face la fel ca tine?
Câți ani ai? happy

| cineva302445 explică (pentru madyddd):

Am uitat să te mai întreb ceva, că m-ai întrebat *Acum, dă-mi un motiv pentru care nu aș accepta?!*. Ținând cont că tipul e un străin, nu ai avea suspiciuni că poate tipul are vreo boală venerică pe care riști să o iei și tu dacă faci sex cu el? Aștept răspunshappy

| madyddd a răspuns (pentru cineva302445):

Nu stiu daca ai fost destul de atent dar am precizat "presupunem".
in fine, ti-am spus o poveste sau de fapt, chiar e realitatea, vrei sa-mi zici ca esti ipocrit si nu recunosti ca e asa? nu m-am oferit drept exemplu. ori vrei sa-mi zici ca repede ti-ai facut o idee despre mine si te-ai gandit ca...ce? ca-mi insel iubitul, ca sunt profitoare/ pe interes, ca nu am valori, ca nu merit sa fiu respectata, ca m-as vinde usor? problema ta. nu-mi definesti tu ce inseamna corect /in conformitate cu societatea si ce nu.
eu am 20 de ani. nu am iubit, deci stai linistit ca nu o sa insel pe nimeni. bine?

| cineva302445 explică (pentru madyddd):

Bună. Nu am înțeles-o pe asta: *Presupunem că nu aș avea iubit deci sunt fără obligații, sau dacă aș avea, el nu ar avea cum să afle. Am o altă concepție despre înșelat*
Vrei să spui că dacă ai fi deja într-o relație și s-ar întâmpla să ai ocazia să faci sex cu alt băiat, ca în presupusa situație a barmaniței, ai accepta, cu condiția ca prietenul tău să nu afle/știe despre asta?
Adică tu vezi ca o normalitate să o faci cu altul chiar dacă ești deja într-o relație? Aștept răspuns happy

| madyddd a răspuns (pentru cineva302445):

Esti disperat rau

| cineva302445 explică (pentru madyddd):

Eu sunt disperat? Tu, care ai afirmat că ai accepta să-ți înșeli partenerul cu altul, pentru bani, dacă s-ar întâmpla în realitate. Din start am dedus că ești pasibilă să comiți adulter pe viitor, după modul în care ți-ai expus opinia. și mai ai tupeul să comentezi...Îmi dau seama ce specimen fără scrupule ești. Sigur ești genul căreia îi place să înghită prin mașini...

| FemeiaPisică a răspuns:

I-aş trage o tavă în cap. Cu banii ăia îți pui cele mai ieftine silicoane.

| cineva302445 explică (pentru FemeiaPisică):

Am înțeles, două mii e puțin pentru tine. Dar pentru mai mult, să zicem pentru 4-5 mii de euro? L-ai lăsa să te murdărească pe bărbie? happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu as face asta nici pentru 200 de mii de euro!
Categoric o prostituata ar face-o, probabil si pentru vreo 100 de euro.

| cineva302445 explică (pentru Violleta2022):

*Nu, nu aș face asta nici pentru 200 de mii de euro*
Spui asta acum, că ești ipocrită, dar în realitate ai lăsa principiile deoparte pentru 10 minute.
Uite, așa spune și tipa asta la început, la fel ca și tine dar până la urmă se răzgândește...:https://www.youtube.com/watch?v=g7PjP8iTUqc

| Violleta2022 a răspuns (pentru cineva302445):

Chiar ma doare in pix ce spun altele, tu ne-ai intrebat pe noi, asa ca am raspuns in numele meu, nu in numele parasutelor!

| Necunoscut112 a răspuns:

Ori eşti unul cu foarte multe conturi, ori s-a umplut lumea de obsedaţi sexuali penibili.

| cineva302445 explică (pentru Necunoscut112):

Ar trebui să iei exemplu de la colega ta care mi-a răspuns: *madyddd* și să lași suspiciunile happy