| Y3aaHH a întrebat:

Fetelor, alegeti:
1) Baieti mici de inaltime(1.55-1.70), duri, nu foarte frumosi dar musculosi?
sau
2) Baieti mai inalti(peste 1.80), putin mai frumosi, duri, nu foarte musculosi, dar cu corp atletic(bine facuti)?
3) Baieti sufletisti, buni, care dau sfaturi tuturor, draguti, cațeluși?

toti cu varste intre 15-25 ani

9 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

thinking 3, ar fi cel mai potrivit pentru minehee hee

| whoocares a răspuns:

O combinatie intre toti 3 ar fi super. mai mic de inaltime. cam pe la 1.70, dragut, nu foarte msuculor, nu prea dur, bun si sufletist big grin :X

| DeeaMarry a răspuns:

Ce voiai sa zici cu "catelusi"?laughing
Prietenul meu are peste 1.80, e frumos, cu corp atletic, sufletist, bun, dragut (pe el l-am ales!) happy

| Byencutsza a răspuns:

2) Baieti mai inalti(peste 1.80), putin mai frumosi, duri, nu foarte musculosi, dar cu corp atletic(bine facuti)
asa arata iubitul meu si pe langa asta este si sufletist, bun si da sfaturi tuturor

| Consumptive a răspuns:

Mai degraba o combinatie intre 2 si 3, asa e cel mai bine.happy

| adelolyta a răspuns (pentru Consumptive):

Sunt de acord cu tine:d, o combinatie intre 2 si 3 este baiatul perfect...pentru minetongue

| CraciunMarius2012 a răspuns:

Eu daca as fi fata m-as alege pe mine adica 3 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un raspuns care sa aiba ceva din fiecare nu ai? Ca sincer eu as alege 1 pentru inaltime(ma rog de la 1.63 in sus ) de la 2 sa fie frumosi si nu foarte musculosi si de la 3 sufletisti, buni si draguti...

| Roxxanaaaa a răspuns: