| lencikk a întrebat:

Pentru baieti...preferatzi fetele inalte?(ce inaltime?). fetelor preferati baieti inalti?(ce inaltime?)

sa vedem?thinking

sa raspund eu primabig grin:
pai prefer baieti inalti 1.80.cam asathinking

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am 1, 78m. Fi-meu are 1, 96 si ma uit in sus la el. Ma simt foarte bine in pielea mea si, daca ma infurii, am si niste pantofi misto cu toc de 10cm. Ete-asa, de-a dracul!

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu prefer fetele care au o inaltime apropiata de-a mea ( 1, 72 ). Dar decat o fata inalta prefer una scunda. O femeie mai mica de statura imi inspira mai multa feminitate si mi se pare mai gingasa si mai fragila.

| Silvia a răspuns:

Flav, cred ca vroiai sa zici 1, 80 m, nu?hee hee Ca cm esti cam micutshee hee.
Pai...eu am 1, 63 m deja, sunt cam inalta pentru varsta mea, dar ma bucur cand vad fete mai inaltebig grin.Baietii de obicei imi plac mai inalti ca mine, logic. 1, 70cel putin...cam 1, 75big grin.

| Flav a răspuns:

@psiholoagalaughing nu stiam ca esti asa mica...
Eu am 1. 80-1. 82 cm dar sincer parca as prefera fetele mai micute de statura, ca sa nu ma bata in caz de cearta.

| psiholoaga a răspuns:

Eu am 1. 60, asa ca, din punctul meu de vedere, toata lumea e inalta.

| xibalba a răspuns:

Eu sunt mai rau decat @psiholoaga, am 1. 57. Dar inaltimea nu e un criteriu atunci cand imi fac un prieten. Chiar deloc...

| JeSa a răspuns:

Buna!, al meu are 2 metriwinking si eu 1, 62!, ps. nu conteaza inaltimeawinking, ci sufletul, aaa si eu cu toc(10cm.) ma inalt la 1, 72 laughing!, Bafta, pa!

| lolly_3072 a răspuns:

Eu am 1. 65 si cateodata mi se pare ca sunt prea inalta.thinking si prefer baietii mai inaltzi de cat mine.tonguetongue

| Eu4EverX a răspuns:

thinking

Imi plac baietii un pic mai inalti decat mine dar nu cu mult cam 1, 70 - 1, 75 e binebig grin

| hândel a răspuns:

Nu conteaza ce inaltime are, atata timp cat nu-i mai inalta pe tocuri, decat mine.winking

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da prefer mai inalti, prietenul meu are 1, 85 iar eu am 1, 70-la 15 ani. dar e mai ok sa fie mai inalt decat mine sau cat mine. daca nu nu e o tragedie nu numai pe asta se bazeaza o relatiehappy

| Aurelia a răspuns:

Eu prefer baietii mai inalti, dar nici chiar foarte inalti, maxim 1. 70 si minim 1. 55.

| lencikk explică:

@Criticul eu sunt inalta...si ma "urasc" as vrea sa fiu scunda si baieti inlatzi acum greu de gasit... oricum am un fix ca baiatu trebuie sa fie mai inalt ca fata

| blunts a răspuns:

Intre 1. 65 si 1. 75

| panterutza a răspuns:

Pai... mie baieti de inaltimea mea sunt destul de ok, nu imi prea plac cei marii... daca au intre 1 65-170 at e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el are 180cm si tu, 150cm... oare v-ar sta bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca eu am 15 ani si 1, 76 m, as prefera ca baiatul de langa mine sa fie inalt, mai inalt ca mine. obligatoriu, deoarece m-as simti aiurea langa un tip mai scund decat mine...deci trebuie sa aiba minim 1, 80.

| curios a răspuns:

Femeia trebuie sa fie in primul rand feminina happy Ce inaltime ai tu Elena?

| Sebastian_1355 a răspuns: