| bhubhuaa a întrebat:

Fetelor, am auzit ca, daca nu mai avem bila aceea rotunda la sani nu mai suntem virgine. Ii adevarat?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.Eu am nascut si ea inca era acolo.E vorba de fermitatea sanilor, daca faci gimnastica pentru sani si stii sa ii intretii, masa lor musculara nu se reduce.Asa ca,nu, nu e adevarat, nu mai crede toate prostiile si tu.

| Dominicc a răspuns:

Gata?! ai iesit din garantie?

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Din cate stiu eu da e adevarat, dar nu stiu de ce.

| SuperJesus a răspuns:

Nu. Nu exista nicio legatura (fizica, imaginara, paranormala) intre sani si vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca m-ai spart rolling on the floor, acum trebuie deflorata bila ca sa nu mai fi virgina laughing, injura pe ala/aia care te-a mintit, daca tu nu ti-ai inceput viata sexuala si nu mai ai acea bila inseamna ca nu mai esti virgina? cine ti-a zis asa ceva ori e prost ori a glumit cu tine

| veaceslav a răspuns:

Prostiiiiiiiiiiiiiiiii