| LordCristobal a întrebat:

Fetelor,am o intrebare picanta pentru voi!
Inspirata din realitate!
Iubitul vostru are prieten foarte bun pe care il cheama Gigel. Iubitul vostru va iubeste foarte mult dar ati observat ca are un comportament ciudat cu Gigel.Adica ii place sa ii puna mana pe fund, pe pectorali si cateodata pe penis dar o face la misto fara sa aiba intentii sexuale cu el.Si de multe ori mai face glume si complimente in genul,,Bucatica mea rupta din rai"sau,,Ah,ce voce sexi ai,te-as rezolva intr-o seara".
Fetelor, cum ati proceda in situatia asta?laughing)))
Ce reactie ati avea fata de acest tip de comportament?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu sunt fata dar nu pot sa ma abtin sa nu iti raspund! Iti zic eu ce reactie ar avea: ar lua-o la fuga si ti-ar zice de azi inainte sa nu ma mai cauti homosexualule! laughing

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sigur e inspirata din realitate...

| FindMyName a răspuns:

Poate așa glumesc între ei, dacă rad și nu par prea serioși, clar fac glume pe seama lui Gigel sau invers, dacă par serioși și chiar chiar nu se vede amuzant….nu ai decât să îl întrebi ce are și ce e cu el?