| Kros56 a întrebat:

Fetelor,astea de 19-20, puteți să vă dați și restul cu părerea...preferați barbati adevărați sau băieței de 19 ani sau 21, 22?
Și de ce ati prefera un bărbat adevărat? Și ce vedeți voi prin bărbat adevărat? Și ce vârstă trebuie sa aibă un bărbat adevărat?
Noi ăștia de 19 ani sau 20 trebuie sa așteptăm ani mulți să imbatranim ca să fim barbati?
Chiar nu va înțeleg pe unele deloc. Să fie mare, gigant? Eu sunt mai finuț, am 19 ani și unele fete spun ca arat bine chiar de varsta mea și altele spun nu.

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu conteaza varsta. eu si la 14 ani eram barbat adevarat. in ziua de azi mai rar la cei sub 25 de ani.

| Goete a răspuns:

Defineste "barbat adevarat"
Mosneag?