| stragery a întrebat:

Intrebarii strict pentru fete.

Preferati barbatii mai inalti sau mai scunzi?

Inaltimea de 1, 71 la un barbat este suficienta?

Trebuie neaparat sa aiba un corp lucrat?

Pe ce mizati mai mult intr-o relatie, aspectul fizic sau caracterul persoanei respective?

Preferati barbati mai rebeli de fel, sau pe cei mai timizi si cuminti?

17 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

La scunzi coloana domnisoarelor este afectata pentru ca trebuie sa se cocoseze ca sa faca oral

| RAY a răspuns:

Aceste raspunsuri demonstreaza teoria evolutiei de fapt,stramoaselle noastre aveau nevoie de un vanator puternic, inalt, cu carcater de rebel, puternic, conta totul pentru alfa ala, din pacate in ziua de azi barbati numai sunt barbat de aici si multe compromisuri care le fac ele cu noi

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer barbatii foarte inalti!
Ma rog, de fapt mi-am luat unul de 1. 92cm deja (eu avand 1.70m)

Intr-adevar 1.70m pentru un barbat este insuficient, micut de statura chiar!

Prefer: stilul atletic, fizic placut, caracter bland, cald, inteligent, afectuos, intelegator, cuminte si ne-gelos.

| MrCaNaByS a răspuns (pentru Violleta2022):

Exista asa ceva?

| Violleta2022 a răspuns (pentru MrCaNaByS):

Da, sotul meu este in viata, evident!
Iar fii-miu are 1. 87cm! happy

| neutrino a răspuns:

Ce sa faca o fata cu un baiat marunt si timid? Ai uitat sa spui daca are buzunarele rupte sau nu!

| MrCaNaByS a răspuns (pentru neutrino):

Suport de pahare

| R0R0 a răspuns:

Mai inalti, desigur. Peste 1, 80 m. Nu e neaparat sa aiba corp lucrat. (il poate lucra si dupa laughing ). Conteaza atat aspectul, cat si caracterul.

| deeeaqq a răspuns:

Înalţi, scuze.
Nu, eşti aproape cât mine rolling on the floor
Nu neapărat.
Ambele.
Nu ştiu, aş merge pe a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii prefer p-aia scunzi si grasi, timizi si cuminti.

si daca mai aud ca e si prost la pat, I hit za jackpot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac barbatii care nu au numele alintare.

| Biu009 a răspuns:

Mie imi plac baietii inalti, asta pentru ca sunt si eu relativ inalta. Poate daca as fi mai mica nu ar conta inaltimea. Si da, trebuie sa aiba un corp lucrat, pentru ca si eu imi lucrez corpul si am grija de mine. Evident ca si caracterul conteaza, degeaba ai aspect fizic placut daca ai un caracter de ****. Cu alte cuvinte, conteaza cam toate.

| AlecCusca a răspuns:

1.80-85 este inaltimea ideala

| BlueIrINA a răspuns:

Prefer ca baiatul sa abia cel putin acceasi inaltimw ca si mine(la tine inaltimea e perfecta). Nu neaparat sa aiba abs dar sa nu aiba nici cine stie ce burta mare. Eu tin cont si de aspectul fizic. Sa nu fie nici rebel nici cuminte.

| Zoyka a răspuns:

Mie imi este de stul pentru ca am 1.62 dar imi plac baieti mai rebeli si facuti cu patratele si fara burta dar desigur uneori sunt mai mult atrasa de cineva mai inalt si mai cuminte
In fine mi se pare destul de draguta inaltimea ta

| pinkiepy a răspuns:

Înalți,drpinde de fata, nu neapărat dar nici papa lapte, caractetul, ambii

| Deniq06 a răspuns:

Baietii atragatori sunt cei mai inalti, nu neaparat cu un corp lucrat, dar unul slab, care sa stie cum sa se imbrace, dar si cum sa se comporte, un baiat cuminte, nici pampalau nici golan, unul intre.