| xzcvzxczxcv a întrebat:

Fetelor, ați accepta să faceți sex cu mai mulți băieți deodată?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Domnisoarelor va rog nu fiti timide

| mihai69 a răspuns:

Unele da, altele (majoritatea) nu. Chestie de gust și de educație.

| Necunoscut112 a răspuns:

Mai ai multe intrebari d-astea de caca?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Necunoscut112):

De ce de caca? nu este de caca dimpotriva este o intrebare deschisa, ce e rau in a vrea sa faci sex cu mai multe persoane deodata?

| xzcvzxczxcv explică (pentru Necunoscut112):

De ce e *de caca*? Categoria asta se numește *Dragoste și Sex* și este o întrebare deschisă, absolut normală...Era mai bine dacă lăsai inhibițiile și răspundeai la întrebare; dar oricum, eu știu sigur că ți-ar plăceawinking Ps: Na, că am răspuns eu în locul tău laughing

| Necunoscut112 a răspuns (pentru xzcvzxczxcv):

Si eu stiu ca mama ta face frecvent asta.

| xzcvzxczxcv explică (pentru Necunoscut112):

Aaa, tu ești obraznică...Ție îți trebuie o zgardă că tu muști foarte mult laughing
Ps: Mama mea e prea bătrână ca să mai ducă atâtwinking

| changegirl a răspuns:

Cate gauri avem atâția bărbați, pentru fiecare ceva