| VladGhinea a întrebat:

Fetelor, spuneți sincer...V-ar tenta dacă s-ar ivi ocazia să faceți sex cu mai mulți băieți? Vă surâde ideea să luați parte la o orgie, aveți curiozitatea asta, să încercați cu mai mulți băieți deodată?

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ocaziile astea nu "se ivesc", sunt bine organizate. Si da, există femei care participă la aşa ceva, care au o anumită experienţă etc. Pe site-ul ăsta sunt mai mult copile, care în mod normal nu participă la orgii.

| VladGhinea explică (pentru Necunoscut112):

Tu ai participa?
Că nu ai răspuns happy