| StudioObscen a întrebat:

Fetelor, ați luat vreodată la mwye de la mai mulți băieți deodată, de exemplu într-o mașină la o discotecă sau un eveniment distractiv? Dacă mai mulți tipi v-ar propune asta, ați face-o?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai fost vreodata dupa gratii din cauza labei facute pe strada? Pentru ca asta esti, un labar obsedat!

| deeeaqq a răspuns:

Vrei şi tu să iei la m7ie sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie curva pe fata mea cumva si nu stiu?

| StudioObscen explică (pentru anonim_4396):

Nu am cum să-ți văd fața. Pune-ți o poză la profil ca să-mi dau seama ce *piesă* ești.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StudioObscen):

Aham cum sa nu. Imediat imi pun.

| DaNaX20 a răspuns:

Da, dar sa fie curati, cu igiena la zi si sa n-aiba vreo boala venerica.

| RAY a răspuns (pentru DaNaX20):

Tu ai face asta? ai facut?