| briana a întrebat:

Fetelor ati cunoscut baieti gay? vreau sa zic asa ca amici cum vi se par? Au retineri fata de voi pentru ca sunteti fete?

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Prietenul meu de la gradinita era Gay.
Adica, vreau sa zic ca la gradinita nu era gay, il cunosc de 8-9 ani, si vreau sa spun, ca acum are 17 ani si ii plac baietii.
S`a sarutat de fata cu mine! :O:O Am ramas socata, adica prietenul meu cel mai bun. In fine.
Pe o parte mi se pare super naspa` pe alta bine pentru ca vreau sa-i fie bine`. Poate sa se pune si in bot cu un caine, tot prietenul meu cel mai bun v-a fii.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Da, sunt foarte dulci si tandrilove struck

| Азбука a răspuns:

Sunt cei mai buni si fideli prieteni, si confidenti.

| Delia_7017 a răspuns:

Baietii gay sunt cei mai de treaba.tocmai pentru ca nu se simt stanjeniti in preajma fetelor.Te intelegi super cu ei.

| bombolinna a răspuns:

Da! Si sunt niste oameni extraordinari! Eu una ma simt foarte bine in prezenta lor. Nu am niciun fel de retinere. vorbim despre orice! happy

| Laurretta a răspuns:

Da, am cunoscut și sincer, sunt cei mai de treabă băieți, simpatici, amuzanți și cei mai înțelegători când vine vorba de problemele pe care le au fetele în general (iubire, shopping, fashion).

| sasukeand a răspuns:

Pai am cunoscu-o pe mata si era de treaba...

| BlizzardWoW a răspuns:

Va multumesc, eu sunt gay.