| Punctsidelacapat a întrebat:

Băieți, va deranjează celulita la fete? Fetelor, aveți celulita? Dacă da, sunteti complexate?

4 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Am, dar ma doare in ea

| CdeMetal a răspuns:

Da, mă deranjează.

| Harley18 a răspuns:

Un pic de aerobic sau mers la sala si gata esti ok!winking

| NameInUse a răspuns:

Toate femeile au celulita, pana si cele slabe. De ce sa ne pese?laughing De complexe nici nu-i vorba. Dansatoare din videoclipuri populare au celulita, de exemplu din *Jason Derulo- Swalla*, ca asta-i mai noua. Daca gasea fara celulita, la banii lui, nu crezi ca angaja fara?laughing Inseamna ca nu l-a deranjat prea mult, fiind barbat.
Consider ca e deranjant daca ai multe kilograme, ca se vede chiar urat.