| Dlkee a întrebat:

Fetelor, ati face orice (in pat) pentru a va satisface partenerul?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cam greu gasesti o fata super deschisa la minte sa faca chiar tot, majoritatea au mintea blocata cu lacatul

| Patrăţel a răspuns:

Nu chiar tot, trebuie sa imi placa si mie.

| iubesc a răspuns:

Si normal ca nu as face orice...doar ceea ce imi place cu adevarat.

| Oana92 a răspuns:

In principiu da, atata timp cat respectiva practica nu mai umileste si nu ma face sa ma simt mai putin femeie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da as face orice.
Te pup!

| lolylolypops a răspuns:

As face tot, daca m-ar satisface si pe mine si pe el, ceva ce nu mi-ar place mie nu as face doar asa de dragul lui, as cauta un numitor comun al placerii noastre!

| Alison95 a răspuns:

Nu normal!

| GiaNina29 a răspuns:

Ceea ce ne place amandurora, da. Si daca iubirea este reciproca. Nu doar de distractie

| barbieroz a răspuns:

Pai daca intre voi cand sunteti in pat aman2 nu va lasati purtati de val si lasati rutina la o parte, nu ajungeti nicaieri, adica eu cred ca ar interveni plictiseala, monotonia..eu zic ca ceva nou de fiecare data in pat intareste relatia. Pune-ti imaginatia in practica. A si ar trebui sa se gandeasca ambele parti la satisfacerea celuilalt.

| Soophie94 a răspuns:

Atata timp cat ce fac e pentru ca vreau, nu din obligatie, da as face.

| Zadie a răspuns:

Oral nu am facut si nici nu cred ca eu voi face (prea curand), in rest, da!

| anankutza a răspuns:

As face orice in afara de sex oral.