| NeacșuFlaviuss a întrebat:

Fetelor, dacă partenerul sau iubitul vostru nu v-ar satisface sexual cum v-ați dori voi...Ați apela la un gigolo să vă satisfacă?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă știi să îți alegi persoana potrivită, nu există problema asta.

| deeeaqq a răspuns:

Lasă dragă că nu-mi pasă dacă mă satisface sexual sau nu.
N-aş apela la nimeni.

| NeacșuFlaviuss explică (pentru deeeaqq):

Ori ești încă virgină ori chiar nu ai dat de un *instrument* mic și atunci mai vorbim dacă o să cauți ceva mai *generos* sau nu...winking

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Amant*

GIGOLÓ, gigolo, s. m. Bărbat cu moravuri dubioase întreținut de o femeie mai în vârstă decât el. [Pr.: jigolo] – Din fr. gigolo.

Gigolo e prea scump.

| domnuleu23 a răspuns:

Fetele nici nu stiu ce e ala orgasm si tu vii cu inttebari de genul asta?laughing

| Swisher_Alex_1999 a răspuns:

Auzi, tu faci sex singura?