| Dlkee a întrebat:

Fetelor,cum putem satisface un baiat in pat?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand ai 18 ani stii ce ai de facut.

| wolder a răspuns:

Iti vei da seama si singura, talentele nu le inveti de la nimeni smug

| Dlkee explică (pentru wolder):

Talent? laughing asta nu e un talent >:p

| wolder a răspuns (pentru Dlkee):

Am zis-o asa in gluma, laughing dar chestia asta n-o inveti de la nimeni, se invata pe parcurs. happy

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Ii iei ouale in gura si faci gargara

| Wøodenpints a răspuns:

Îi aduci o bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing rolling on the floor

| Vi003 a răspuns:

Da-i mancare: zacusca, magiun, ciorba de varza si lista poate continua. Sa vezi ce-l mai satisfaci! laughing

| En3Rgi a răspuns:

Baiatu face aproape toata treaba.Tu doar sa ii mai l***i dragonu(scuza-mi cuvinteletongue)

| usuk a răspuns:

Ii faci un SANDWICH!

| Dragonfly6 a răspuns:

Un mic, o bere, un ceaun.

| NickName01 a răspuns:

Cu verigheta in deget si cu demnitate in suflet. Că altfel, statutul femeii NU DEPĂŞEŞTE NIVELUL UNUI OBIECT DE UNICA FOLOSINŢĂ! sad
(ontologic vorbind...)

| CorNNeL a răspuns:

Ce buti sunteti doamne, baiatul face cel putin 70 -80 % din toata munca tu doar iate dupa el. Succes!

| Alllllexandra a răspuns (pentru CorNNeL):

Da dar uneori si fata vrea sa preia conducerea intelegi?

Răspuns utilizator avertizat
| w0nderboy a răspuns:

Ţine un par sub pat, când se aşteaptă mai puţin, scote-l si ***-i una peste moacă.

| yutsa a răspuns:

Pai poti incerca cu un sex oral, mangaieri, saruturi spune-i ce sti ca ii place sa auda.Arata-i ca il doresti.

| Jasmiiiinnne a răspuns:

Fa-i un oral. Apoi un 69 si tot asa rolling on the floor)

| pufies a răspuns:

Arătându-i „neașteptatul".

| IonutzZzZz2001 a răspuns:

Fa-i un stripease ca sa il exciti. Apoi cate o haina jos rand pe rand