| anonim_8893 a întrebat:

Fetelor.ati facut anal? cum a fost? nu a fost dureros prima oara? ce sfaturi imi dati? ca gagicu meu vrea s facem anal dar mi-e cam frica, astept raspunsuri urgent,

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Spune-i " gagicului" tau sa-si caute un anus masculin, e mai mare.

| Emeraude a răspuns:

Daca prietenul tau iti spune sa te arunci de pe un pod, tu o faci? Gandeste-te bine la deciziile pe care le iei, s-ar putea ca pe viitor sa-ti afecteze sanatatea.Nu mai fa compromisuri, daca nu simti nevoia de a o face, spune-i-o raspicat, nu trebuie sa cedezi unui moft de-al lui. Nu-i mai ajunge o gaura? Sa-si bage el intai un bat acolo si apoi sa te puna pe tine sa faci asta... repet, totul depinde de tine: daca vrei s-o faci si consideri ca iti va folosi la ceva, fa-o, daca nu, nu.
Succes!
Pa-pa!

| Alina. a răspuns:

Am facut`o si pot sa zic ca prima data mi-a placut dar dupa nu prea ...ai grija la igiena si la lubrifiere nu`i un lucru asa scarbos si daca aveti o relatie stabila si vreti sa incercati lucruri noi baftahee hee) ciustongue

| TheMihutz a răspuns:

Pana cand si acolo...asa ceva n-am vazut!

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Ati raspuns numai proaste aici. Sexul anal nu e ceva ce faci pentru prietenul tau. Mai intai sa spun ca sunt baiat si fac asta cu prietena mea. Daca ati citi si voi un pic pe internet ati vedea ca sunt stimuli foarte sensibili in zona anala care pot provoca placeri mai mari decat sexul normal. Si va doare pentru ca nu respectati anumite reguli, precum lubrifiant pe baza de apa, o penetrare usoara la inceput, va jucati un pic cu degetul pe acolo si apoi faceti, nu direct si sa dea pana numai poate.

Si de ce spuneti ca se foloseste de voi daca faceti asta? Este o placere si pentru voi si nu e scarbos deloc daca esti o fata care se ingrijeste.

Poti sa faci fara nici o grija, dar nu des. O data la o saptamana doua. Chiar mai mult.

| NowRelax a răspuns:

Daca prietenul tau vrea sex anal inseamna ca ai o problema grava. cati ani ai? chiar nu poti realiza ca se foloseste de tine. vino cu picioarele pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu vreau ca am 15 ani si daca nu iti place nu fa si. cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut asa ceva. Mi se pare total scarbos!